Connect with us

Twitch

Ferit “wtcn” Karakaya Twitch üzerinde tekrardan banlandı

wtcn kısa bir süreliğine Twitch ekranların olamayacak.

Ferit "wtcn" Karakaya Twitch üzerinde tekrardan banlandı

Yaklaşık iki yıl önce yine haziran ayında Twitch üzerinden belirli bir süreliğine banlanması ile birlikte gündemimize gelen Ferit “wtcn” Karakaya, 2022 yılının haziran ayının ilk gününde tekrardan Twitch üzerinden banlandı.

1 Haziran Çarşamba günü Karakaya’nın Twitch üzerindeki kanalına ulaşmak isteyen kullanıcılar, “Bu kanal, Twitch’in Topluluk İlkeleri veya Hizmet Koşullarının ihlali nedeniyle geçici olarak hizmet dışı.” mesajı ile karşı karşıya kaldı.

Kısa süre sonra ise otomatikleştirilmiş bir hesap olan StreamerBans, Twitch partneri Ferit “wtcn” Karakaya’nın banlandığını duyurdu. StreamerBans’ın paylaşımını alıntılayan Karakaya ise Tweet’inde “Twitch’te 3 saniye gösterdiğim için banlandığım görseli bu ülkede her gün görmeye maruz kalan insanlar napsın peki :d 24 saat suspend” sözlerine yer verdi.

24 saat sonra canlı yayınlarına geri dönebilecek wtcn’ın banlanması üzerine sevilen VALORANT sunucusu ve yorumcusu Yinsu Collins “ah be abi” yorumunda bulunurken, pek çok kişi Karakaya’nın 2014 yılında çekilen “Ferit banlanmışın kanki” videosunu paylaştı.


İlginizi Çekebilir:

9 Akademi Ligi oyuncusu bahis ve komplo iddiaları ile soruşturmada

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch