Connect with us

Espor

Fnatic, Emir Ali “Alfajer” Beder ile devam dedi!

Fnatic, Emir Ali “Alfajer” Beder ile mevcut sözleşmesini 2026 yılına kadar uzattı.

Fnatic, Emir Ali "Alfajer" Beder ile devam dedi!

Ülkemizi yurt dışında temsil eden başarılı VALORANT oyuncusu Emir Ali “Alfajer” Beder 2022 yılının mayıs ayından bu yana Birleşik krallık merkezli espor takımı Fnatic forması ile mücadele ediyor. Son duyurulara göre Fnatic, Alfajer ile yola devam dedi!

16 Şubat Cuma günü takımın İngiliz oyun içi lideri Jake “Boaster” Howlett ile sözleşmesini 2025 yılına uzattığını duyuran Fnatic, dün yani 22 Şubat Perşembe günü ise Emir Ali “Alfajer” Beder ile mevcut sözleşmesini 2026 yılına kadar uzattığını açıkladı.

Fnatic yönetimi Alfajer ve Boaster hakkında konuştu

Atılan bu iki adımın ardından yapılan açıklamada takımın baş koçu Chris “Elmapuddy” Tebbit iki ismin sözleşmelerinin uzatılması hakkında şöyle konuştu:

“Boaster ve Alfajer’in aynı anda ilerlemesi bu takım için çok büyük adım. Boaster ile 2 yıl daha liderlik bakış açısıyla ekibin yönünü güvence altına alırken, tecrübeli ve nispeten genç kadromuzla çalışmaya devam ediyoruz. Alfajer bunun en önemli örneği; mekanik olarak rakipsiz ama yine de Boaster gibi oyunculardan öğrenebileceği ve öğreneceği çok şey var. Dolayısıyla her ikisinin de takımda kalması, takımın sürekli gelişimini ve FNATIC’in genç yeteneklerle dolu uzun vadeli geleceğini güvence altına alıyor.”

Takımın direktörü Colin “CoJo” Johnson ise Alfajer’in birçok kişi tarafından geçtiğimiz yıl VCT’te takım arkadaşı Leo ile yılın oyuncusu konusunda rakip olarak görüldüğünü dile getirip şöyle devam etti:

“Bu nedenle bu sezon dışında benim en önemli iki önceliğimden birinin onu uzun vadede uzatmak olması mantıklıydı. Uzun vadede sözleşmesi biten bir oyuncuyla sezona asla girmek istemezsiniz, bu yüzden Alfa’nın ona uzun vadede inandığımızı anlamasını sağladık. Süper starları bulmak, geliştirmek ve desteklemek başka şey, onların kuruluşunuza yatırım yapmalarını ve gelecekleri konusunda size güvenmelerini sağlamak başka şey. Bu uzun vadeli uzatmanın karşılıklı güvenin var olduğunu kanıtladığına inanıyorum ve önümüzdeki 3 sezonda birlikte birçok harika şeye imza atmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Sizler iki oyuncunun sözleşmelerinin uzatılması hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor