Connect with us

Espor

Yeni Riot Games oyunu duyuruldu! İşte dövüş oyunu 2XKO hakkındaki detaylar

Merakla beklenen yeni Riot Games oyunu Project L gün yüzüne 2XKO adı ile çıktı.

Yeni Riot Games oyunu duyuruldu! İşte dövüş oyunu 2XKO hakkındaki detaylar

Riot Games’in Project L takma adı ile bir süredir dövüş türünde bir oyun geliştirdiğini biliyorduk. Geçtiğimiz günlerde yapılan duyurunun ardından yeni Riot Games oyunu duyuruldu. İşte dövüş oyunu 2XKO hakkında paylaşılan detaylar.

21 Şubat Perşembe günü Project L’in yapımcısı ve kıdemli direktörü Tom Cannon, kişisel X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda bugün yani 22 Şubat Perşembe gününü işaret ederek “Bu aynı zamanda Project L’nin son güncellemesi olacak çünkü gerçek adımızı ve sosyal kanallarımızı duyuruyoruz.” demişti.

Riot Games’in yeni oyununun adı 2XKO olacak

Oyuncuların merakla beklediği oyun hakkındaki duyuru akşam saatlerinde geldi. Yayınlanan Blog yazısında paylaşılan bilgilere göre Project L olarak bilinen oyunun adının 2XKO olacağı açıklandı.

Türünün 2v2 Tag tabanlı bir dövüş oyunu olacağını bildiğimiz 2XKO hakkındaki 2024 yılı planları da açıklandı. Belirtilene göre Riot Games, nisan ayında gerçekleştirilecek Evo Japan turnuvası da dahil olmak üzere yıl boyunca oynanabilir demolara ev sahipliği yapacak.

Şu anlık Darius, Ekko, Ahri ve Yasuo gibi şampiyonların olduğu oyun için bir oynanış videosu, 2023’ün ağustos ayında yayınlanmıştı.

2XKO çıkış tarihi için hedef açıklandı

Oyunun testleri için kayıt süreci başlarken, 2024 yılı sonu öncesinde evlerde oyun testlerinin başlayabileceğinin umulduğu bilgisi de paylaşıldı.

En çok merak edilen konulardan biri olan 2XKO çıkış tarihi hakkında da açıklamada küçük bir noktada değinildi. PlayStation 5, Xbox Series S ve X ile PC platformlarına çıkış yapacak olan oyunun 2025 yılı içerisinde piyasaya çıkış yapması hedefleniyor.

2XKO test aşamasına kayıt yaptırmak için buraya tıklayarak oyunun resmi web sitesine gidebilirsiniz.

Sizler Riot Games’in yeni oyunu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor