Connect with us

Fortnite

Fortnite Atlantis bölgesine de sahip olabilir!

Oyun alanı kayıp şehir Atlantis ile genişleyebilir.

Fortnite Atlantis

Geçtiğimiz günlerde başlayan bölüm 2 sezon 3 ile birlikte veri madencilerinin ortaya çıkarttığı bilgilere göre Fortnite Atlantis adlı bir bölgeye de sahip olabilir.

Yeni sezon ile birlikte sular altında kalan ve çok farklı bir görünüme bürünen Fortnite haritası sezon içerisinde değişime uğramaya devam edecek. Suların çekilmesi ile birlikte yüzeyde yeni alanlar ve farklı imkanlar ortaya çıkacakken su altı bölgeleri için de bazı değişiklikler yolda gibi görünüyor.

Güvenilir veri madencilerinden ForTory‘un ortaya çıkarttığı bazı dosyalar ile birlikte kayıp şehir Atlantis’in de oyuna eklenebileceği ihtimali kuvvetlendi. Sular altında kalmış oyun alanı ve DC‘nin popüler süper kahramanı Aquaman ile de oldukça uyumlu görünen bu yeni bölgenin oyuna eklenip eklenmeyeceği konusunda henüz Epic Games cephesinden yapılmış resmi bir açıklama olmasa da olasılık büyükmüş gibi görünüyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite