Connect with us

FIFA

foxngame ile analiz ediyoruz: Future Stars James incelemesi

[email protected] sponsorluğunda başlattığımız “foxngame ile analiz ediyoruz“ serimiz konuğu Future Stars James!

foxngame sponsorluğunda başlattığımız “foxngame ile analiz ediyoruz“ serimizde, FIFA 21’ye eklenen popüler kartların incelemesini yapacağız. Bu serimizin altıncı oyuncusu olarak Future Stars James’a göz atacağız.

Future Stars etkinliği ile birlikte 23 yaşının altında, gelecek vaat eden oyuncuların özel kartları FIFA 21’ye eklendi. 87 genel rating ile sağ bek olarak FIFA 21’ye eklenen Future Stars James kartı, 594.000 coins’lik bir değere sahip.

Siz de FUT Points’leri indirimleri bir şekilde almak ister misiniz? Foxngame’de %15 indirimle birlikte hayalinizdeki kadroyu kurabilirsiniz.

Sağ bek olmasına rağmen James’i, defans bölgesinde oynatıyorum. Teknik direktör kimyası ile birlikte oyuncu, 7 kimya ile defans bölgesinde Van Dijk ile birlikte oynuyor.

James’i 5 ayrı kritere göre değerlendireceğim. Bunlar;

  1. Hız- 4.5/5
  2. Dribling- 4/5
  3. Pas- 4/5
  4. Defans – 4.5/5
  5. Fizik- 4/5

James, 91 hız özelliğine sahip. Gerçekten James ile oynarken, kartın 91 hıza sahip olduğunu hissediyorsunuz. Defans arkasına adam kaçınca, çoğu zaman James ile oyuncuya şut şansı vermeden yetişip topu aldım.

Şut özelliklerine bakarsak kartın asıl bölgesi olan bir bek için bir tık ortalama altı ama ben oyuncuyu defansta kullandığım için pek bir şut atacağım pozisyona girmedim. Pas konusunda ise çoğu kez istediğim oyuncuyu, top ile buluşturdum. 84 kısa ve 78 uzun pas özellikleri ortalama gözükse bile oyun içinde oldukça isabetli paslar atabildim. Ayrıca baskı yediğim zamanlarda James ile topu sürüp, baskının içinden çıkabildim.

Dribbling özelliklerine bakarsak 80 denge ve 87 çeviklik ile ağır bir defans oyuncu değil.  90 top kontrolü sayesinde, oyuncu ile topu 1. bölgeden, 3. bölgeye hızlıca taşıyabilirsiniz. kartın en dikkat çekici özelliği ise defans diyebiliriz. Oldukça iyi özelliklere sahip olan kart, hem çevikliği hem de üst düzey defansı ile yeni bir IF Walker efekti yaratabilir. İkili mücadelelerde, karşı karşıya iken, kontra ataklarda hızı sayesinde James, çok iyi bir kart.

86 fiziği ile birlikte sağlam bir kart olan James, rakip oyuncuların çekineceği defansların başında geliyor.

Siz de FUT Points’leri indirimleri bir şekilde almak ister misiniz? Foxngame’de %15 indirimle birlikte hayalinizdeki kadroyu kurabilirsiniz.

Sponsorumuz Foxngame‘de %25 indirimle şekilde FP alabilir ve kadronuzu geliştirebilirsiniz. Buradan FP’yi %25 indirimli bir şekilde almayı unutmayın!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FIFA