Connect with us

Espor

FUT Esports ve Papara SuperMassive arasında yeni iş birliği

FUT Esports ve Papara SuperMassive arasındaki yeni iş birliği duyuruldu.

FUT Esports ve Papara SuperMassive arasında yeni iş birliği

Papara SuperMassive’in Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi Finali, FUT Esports’un ise VCT 2024: EMEA Aşama 1’in grup aşamasındaki mücadelelerine odaklandığı 5 Nisan akşamı, iki takım arasındaki yeni bir iş birliği duyuruldu.

FUT ekibinin resmi sosyal medya hesapları üzerinden 5 Nisan Cuma günü 17.00’da yapılan duyuruda belirtilene göre FUT Esports ile Papara SuperMassive arasında maç yayınlarını taraftarlara en iyi şekilde ulaştırmak için bir iş birliği yapıldı.

Henüz daha fazla detay paylaşılmayan iş birliği kapsamında Papara SuperMassive ekibinin içerik üreticilerinden Cenk “CombatRy” Erşahin ve Çiğdem Türk, 5 Nisan Cuma günü akşamı FUT Esports’un VCT 2024: EMEA Aşama 1 grup aşaması kapsamında karşılaştığı Team Liquid mücadelesini yayınladı.

İş birliğinin ardından yaptığı paylaşımda Papara SuperMassive CEO’su Bora Koçyiğit ise “Tam destek. Umuyorum çok güzel bir sezon olur, birlikte seviniriz.” dedi.

Sizler bu iki takımın aldığı iş birliği kararı hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor