Connect with us

Espor

Özmandıracı açıkladı: Galatasaray ne zaman Şampiyonluk Ligi’nde mücadele edecek?

Galatasaray espor hakkında merak edilen birçok soruya cevap bulundu.

galatasaray şampiyonluk ligi

Son dönemde espor girişimlerini hızlandıran ve birçok demeçte yeniden espora dahil olacağı belirtilen Galatasaray Espor ne zaman Şampiyonluk Ligi’nde yer alacak? fcnblog.com üzerinden paylaşılan bir habere göre, Galatasaray’ın espor şubesini idare eden Erol Özmandıracı bu konuda açıklamalarda bulundu.

Daha önce de belirtildiği üzere League of Legends, FIFA ve Wolfteam alanlarında yatırım yapması planlanan Galatasaray, League of Legends ve Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi için önümüzdeki kış mevsimine hazırlık yapıyor.

FIFA’ya 2 oyuncu

Galatasaray’ın FIFA kadrosu için 2 oyuncuyla anlaşıldığını belirten Özmandıracı, bu hafta içinde imza töreniyle oyuncularını açıklayacaklarını belirtti. Takımın hali hazırda çalışmalarına devam eden Wolfteam kadrosu hakkında da bilgi veren Özmandıracı, pazar günü saat 17.00’da GS Wolfteam’in maçı olduğunun altını çizdi.

Galatasaray Espor ne zaman Şampiyonluk Ligi’nde oynayacak?

Galatasaray Espor hakkında belki de en çok sorulan soru takımın en zaman Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde yer alacağı yönünde oluyor. Bu sorulara da bir açıklık getiren Özmandıracı, fcnblog.com’a verdiği demeçte, bu yaz mevsiminde lige girmeyeceklerini açıkladı. Önümüzdeki kış mevsimi itibarıyla yeniden Şampiyonluk Ligi’nde yer alacaklarının müjdesini veren Özmandıracı, dünyaya açılmak istediklerini belirtti.

Galatasaray gibi bir takımın Yükselme Ligi’nde olmasını kabul edemiyorum, bizim gibi bir kulübün sadece Şampiyonlar Ligi’nde olması gerekiyor. Biz burada sadece Şampiyonluk Ligi’nde olmayı değil, Türkiye Şampiyonu olarak dünyaya açılmak istiyoruz.

Özmandıracı, fcnblog.com’daki açıklamalarını böyle noktaladı:

Benim kişisel olarak hedefim, 5 yıl içerisinde 13-30 yaş arasında dünyada bilinen ilk 10 kulüpten birisinin Galatasaray E-Spor takımının olması.. Galatasaray E-Spor markasını futbolun da önüne taşıyarak bu pazardan yararlanmak, bunun da futbol takımına getirilerini sağlamak istiyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor