Connect with us

Twitch

Gökhan Öner Twitch banı fazla uzun sürmedi

Sevilen isim Gökhan Öner’in Twitch banı fazla uzun sürmedi.

Gökhan Öner Twitch banı fazla uzun sürmedi

YouTube ve Twitch üzerinde Amerika’da yaşam ve iş hayatına dair eğlenceli içerikler üretmesi ile tanınan Gökhan Öner’in başına geçtiğimiz günlerde talihsiz bir olay geldi. Gökhan Öner Twitch üzerinde canlı yayındayken sokaktan geçen bir kişinin hareketi sonrası platformdan banlandı.

Olay sevilen isimin Amerika’daki bir parkta canlı yayın yaptığı sırada gerçekleşti. Çevreden geçen bir grup genç, Öner’in canlı yayın yaptığını öğrenmesi sonrasında kalçasını açtı.

Twitch’in topluluk kurallarını aykırı olan bu olay sonrasında Gökhan Öner Twitch üzerinden 29 Ocak Pazartesi gününün erken saatlerinde banlandı.

Gökhan Öner Twitch üzerinde toplamda 1 gün yasaklı kaldı

Gökhan Öner banlanmasının ardından kısa süre sonra kişisel Twitter hesabı üzerinden düşüncelerini şu ifadeler ile paylaştı:

“Yayında mal bir çocuk bir anda g**** açtığı için yine banlandık a**. Ne zaman açılır bilmiyorum haber veririm. Bir sırtımız doğrulmadı kaç gündür. :(” 

Instagram üzerinde Twitch’den Kesitler hesabının gönderisine yaptığı yorumda ise Öner “Ben bu olayları çekiyorum resmen aw. Umarım kısa sürede açarlar banımı :(“ dedi.

Gökhan Öner Twitch’ten fazla uzak kalmadı. Banlanmasının ardından yaklaşık bir gün sonra yayıncının yasağı kaldırıldı. Öner en son 2020 yılının Ağustos ayında platformdan 3 günlük bir süre ile banlanmıştı.


İlginizi Çekebilir: Twitch 2022 özeti yayınlandı! Twitch Recap 2022 nasıl bakılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch