Connect with us

Twitch

Twitch 2022 özeti yayınlandı! Twitch Recap 2022 nasıl bakılır?

Twitch kullanıcılarının 2022 yılını özetleyen Twitch Recap yayınlandı.

Twitch 2022 özeti yayınlandı! Twitch Recap 2022 nasıl bakılır?

2022 yılının sonuna gelirken, pek çok diğer platform ve oyunlarda olduğu gibi sevilen canlı yayın platformu Twitch de kullanıcılarının geride bıraktığı yılda neler yaptığını paylaşıyor. Şimdi hızlıca Twitch 2022 özeti olan Twitch Recap 2022’ye göz atalım.

Twitch 2022 özeti: 49 milyar mesaj gönderildi!

Twitch Recap 2022 sayfasında sadece kişisel veriler değil, topluluğun yıl içerisinde gösterdiği performans da gözler önüne seriliyor. Paylaşılan bilgilere göre 2022 yılında Twitch üzerinde toplamda 21 milyar saat canlı yayın izlendi.

21 milyar saat izlenen canlı yayınlar süresinde ise izleyiciler Chat’te toplamda 49 milyar mesaj gönderdi. Gönderilen mesajlar arasında ise 1.4 milyar ile en çok HeyGuys Emote’u kullanılırken, onu LUL, CorgiDerp, Kappa ve PogChamp takip etti.

Twitch 2022 özeti yayınlandı! Twitch Recap 2022 nasıl bakılır?

Twitch’te 2022 yılında en çok kullanılan ifadeler.

Kaç saat Twitch yayını izlediniz?

Twitch’in genel izleyici istatistikleri haricinde kullanıcıların kişisel istatistikleri de Twitch Recap 2022 kapsamında paylaşıldı. 2022 yılı için özel olarak oluşturulan sayfada bu yıl kaç saat ve kaç gün yayın izlediğiniz, ne kadar sadakat puanı kazandığınız ve kaç mesaj attığınız ile birlikte favori yayıncılarınız, bu yayıncılar kapsamındaki diğer bilgileriniz gösteriliyor.

Tüm bu bilgilerin yer aldığı sayfanın sonunda ise Twitch özetinizin paylaşılabilir bir sürümü yer alıyor. Bu görseli kaydederek sosyal medya hesabınız üzerinden kolayca paylaşabilirsiniz.

Twitch Recap 2022 nasıl bakılır?

İzleyici topluluğunun verileri ile birlikte kendi Twitch özetinizi görmek için yapmanız gereken en basit adım twitch.tv adresine gitmek. Platformun ana sayfasına giderek giriş yaptığınızda, sayfanın alt kısmında “Twitch Özetiniz yeni çıktı! 2022 boyunca birlikte yaptığımız her şeyi görün ve paylaşın.” mesajı ve bağlantı sizleri karşılıyor olacak.

Eğer bu mesaj ve bağlantı karşınıza çıkmıyorsa, Twitch hesabınıza giriş yaparak twitch.tv/recaps/annual bağlantısına gidebilirsiniz. Bu bağlantı üzerinden direkt olarak Twitch Recap 2022 sayfasına ulaşacaksınız.

Sizin Twitch yıllık özetinizde durum nasıl? Kaç saat yayın izlediniz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer tüm okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: VALORANT Sistem Gereksinimleri 

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch