Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

GuardiaN’ın Yeni Takımı Belli Oldu

Başarılı CS:GO oyuncusu Ladislav “GuardiaN” Kovács’ın yeni takımı belli oldu. FaZe, Natus Vincere ile anlaşarak bonservis bedeli karşılığında ünlü AWP oyuncusunu kadrosuna dahil etti.

Büyük transfer, Natus Vincere ve FaZe takımlarının Facebook sayfaları üzerinden yapılan duyuru ile ortaya çıktı. Kadroya bir diğer AWP oyuncusu Aleksi “allu” Jalli’nin yerine dahil olan GuardiaN’dan beklentiler büyük olacak gibi gözüküyor.

Transfer, bonservis bedeliyle gerçekleşti

Hatırlanacağı üzere cuma günü Natus Vincere kulübü, GuardiaN ve seized’i aktif kadro listesinden çıkararak transfer tekliflerine açık olduklarını belirtmişti. Çok uzun bir süre geçmeden FaZe takımı NaVi ile her konuda anlaşarak GuardiaN’ı AWP pozisyonuna transfer ettiğini duyurdu.

Dört yıldır Natus Vincere formasını giyen Slovak oyuncu, uzun bir sürenin ardından başka bir takım için forma giyecek. Eski bir profesyonel oyuncu olan ve takımın koçluğunu üstlenen Rober “RobbaN” Dahlstörm’sa transfer hakkında şu ifadeleri kullandı:

GuardiaN’ın takıma katılmasından ve uzun bir aradan sonra tekrar çalışmalara başlayacağımızdan dolayı oldukça heyecanlıyız. Son bir yıldır katıldığımız tüm turnuvalarda gösterdiği performanstan dolayı allu’ya teşekkür ediyoruz. O inanılmaz bir yetenek ve kariyerinin bir sonraki aşamasında ona şans diliyorum.

FaZe’in yeni transferiyle birlikte kadronun son hali şu şekilde:

Norway Håvard “rain” Nygaard
France Fabien “kioShiMa” Fiey
Denmark Finn “karrigan” Andersen
Bosnia and Herzegovina Nikola “NiKo” Kovač
Slovakia Ladislav “GuardiaN” Kovács

Sweden Robert “RobbaN” Dahlström (Koç)

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive