Connect with us

LoL

Guilhoto, Team Liquid League of Legends takımının yeni ana koçu oldu!

Tecrübeli koç Guilhoto, 2022 sezonunda Team Liquid’in başında olacak!

Guilhotob Team Liquid

League of Legends‘ın en tecrübeli koçlarından olan Guilhoto, 2022 sezonu için takımını buldu!

Andre Perira Guilhoto, resmi olarak Team Liquid bünyesinde ana koçluk görevinde bulunacağını duyurdu. 2022 LCS Bahar Mevsimi‘nde görevine başlacak olan koç daha önce Kuzey Amerika takımlarından Immortals ile çalışmıştı. Koç, LCS’in 2022’deki süper takımı olarak adlandırılan TL ile büyük isimler eşliğinde çalışacak!

https://twitter.com/TeamLiquidLoL/status/1461756165264752647

“Team Liquid’in yeni ana koçu olan Guilhoto’ya hoş geldin demek istiyoruz.

Sabırlı, yenilikçi, lider… Andre’yi tanımlamak için kullanacağımız kelimlerden sadece birkaçı.

Sıcak bir karşılama yapalım. Hoş geldin!”

Dot Esports‘tan Jacob Wolf ve Pablo Suarez‘in haberine göre TL, efsane orta koridor Bjergsen, Fnatic eski ormancısı Bwipo ve Rogue‘un süper yıldız nişancısı Hans Sama ile anlaştı. Bu üç isim yine habere göre Santorin ve CoreJJ‘in yanında kadroya dahil olacak ve bu süper kadro ile hem 2022 LCS hem de Dünya Şampiyonası‘nda başarı elde etmek için çalışacak!

Daha önce süper kadro olarak adlandırılan Immortals ile çalışan koçun bünyeye dahil edilmiş olması organizasyonun başarıyı ne denli istediğine dair bir işaret. Dışarıdan göründüğü üzere takım doğru adımları atıyor.

Bjergsen, Bwipo, Hans Sama gibi süper yıldız isimlerin Guilhoto ile birleştirilmesindeki sebep de takım içerisinde sezon ilerledikçe farklı seslerin çıkmasını önlemek olabilir. Bu oyuncuların hepsi tecrübeli ve çok yetenekli oyuncular. Doğru yönlendirilmedikleri zaman sonuç felaket olabilir. Fakat bu tarz kadrolar ile daha önce çalışıp başarıya ulaşmış bir koç ile daha şimdiden korkutucu görünüyorlar!

Kadro değişimleri ile ilgili detayları kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin!


İlginizi Çekebilir!

T1 Faker: “Geri döndüm.”

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL