Connect with us

Twitch

Jahrein: “Bunun hesabını vereceksin. Hiç şüphen olmasın”

Moparism’in havalimanında yaşadığı olaylar hakkında paylaşımlar yapan Twitter kullanıcısına Jahrein’den sert tepki!

Jahrein: "Bunun hesabını vereceksin. Hiç şüphen olmasın"

Geçtiğimiz günlerde Rekkitz ekibinin Twitch yayıncılarından biri olan Moparism, havalimanında sıra beklerken Katarlı olduğunu öğrendiği kadınlar tarafından taciz ve hakarete maruz kaldığını ve polisin bu konuya kayıtsız kaldığını iddia etmişti. 8 Ağustos Pazar günü Jahrein de konu ile ilgili bir Tweet atarak Moparism hakkında atılan bir Tweet’e cevap verdi.

slmhktn kullanıcı adlı ve Selami Haktan isimli Twitter hesabı tarafından 7 Temmuz Cumartesi günü paylaşılan Tweet’lerde Moparism’in Temmuz ayında sadece Antalya’ya seyahat ettiği ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yayıncı hakkında suç duyurusunda bulunduğu gibi iddialar dile getirildi.

Jahrein: “Kimsiniz lan siz?”

Bu Tweet’lerin atılmasının ardından bir gün sonra Ahmet “Jahrein” Sonuç düşüncelerini oldukça sert bir şekilde dile getirdi. slmhktn kullanıcı adlı hesabın kendisini önceden engellediğini söyleyen yayıncı, ilk Tweet’ine “Kimsiniz lan siz? Ali’nin hakkında sadece poliste olması gereken bu bilgilere nasıl ulaşabiliyorsunuz? Hoş bilgi de yanlış. @moparism07 şu anda Girne’de. Işınlanarak gittiğini mi iddia ediyorsunuz?” şeklinde devam etti.

İkinci Tweet’inde iddialarda bulunan Twitter kullanıcısına hangi vasıfla Moparism’in uçuş bilgilerine ulaşabildiğini soran Jahrein, slmhktn’ın bunun hesabını vereceğini, hiç şüphesinin olmamasını, ona bu bilgiyi sağlayan kişiye kadar bulacağını dile getirdi.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yayıncı hakkında suç duyurusunda bulunduğu iddiası hakkında ise Jahrein, emniyetin iletişime geçtiğini fakat suç duyurusu yönünde değil, Moparism’in ülkeye döndüğünde suç duyurusunda bulunabilmesi için yardımcı olabilecekleri konusunda olduğunu söyledi.

Moparism ise ilk attığı Tweet’lerin üstüne herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Moparism cevap vermekte gecikmedi

Sonuç tarafından paylaşılan Tweet’lerin ardından Moparism de kendi hakkında dile getirilen iddialara cevap veren Tweet’ler attı. Düz bir vatandaş olarak yaşadığı olayları anlattığı Tweet’leri siyasi yerlere çekilmeye çalışıldığını söyleyen Moparism, kendine ait olan 6 Ağustos 2021 tarihli Hudut Kapılarından Giriş Çıkış Formu’nu da bu Tweet ile paylaştı.

Açıklamasının devamında ise yayıncı “Hakkımda sadece polisin ulaşabileceği hudut bilgilerine nasıl ulaştınız siz kimsiniz ve neden yalan bilgi paylaşıyorsunuz.” sözlerini kullandı ve ekledi: “Polisimiz dün akşam bana ulaştı ve yardımcı olabileceklerini belirtti. Dönünce hakkımda iftira atanların, yalan haber çıkartanların ve hakaret eden Katarlıların hakkında savcılığa gidip suç duyurusunda bulunmamı yine polisimiz söyledi ve bunu da yapacağım.”


İlginizi Çekebilir:

DK Showmaker: ”Lig olarak LEC’den daha iyi durumdayız.”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch