Connect with us

Twitch

Kendine Müzisyen Twitch hesabının banlanması ardından konuştu

Sevilen Twitch yayıncısı Kendine Müzisyen’in platformdan ayrılığı uzun sürmedi!

Kendine Müzisyen Twitch hesabının banlanması ardından konuştu

20 Haziran Pazartesi gününün ilk saatlerinde sevilen Twitch yayıncısı Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak, yayın sırasında gösterdiği bir görüntü nedeniyle platform üzerinden canlı canlı banlanmıştı.

Twitch üzerinde 2.4 milyonu aşkın takipçisi bulunan yayıncı, yasağının sürdüğü sırada sosyal medya hesapları üzerinden bir açıklama yayınlayarak takipçileri ile birlikte düşüncelerini paylaştı.

“Dilerim sınırsız süreyle kapatılan kanalımız tekrar açılacak”

Yaptığı paylaşımda yayında anlık olarak gözüken bir görselin kurbanı olarak yanlış anlaşıldığını dile getiren Kendine Müzisyen, bu banlanma hakkında şu şekilde konuştu:

“Kural güzel ve doğru ama izleyen arkadaşın inisiyatifinin doğru olduğunu da çok düşünmüyorum. O yüzden itiraz başvurumu yaptım, dilerim sınırsız süreyle kapatılan kanalımız tekrar açılacak. Konuyu farklı yerlere çeken kızan arkadaşlarım yapmayın, konumuz belli ve basit kendimizi anlattığımızda çözüleceğine inancım tam.”

Açıklamasının devamında kendisine destek veren herkese teşekkür ederken, yakın zamanda tekrardan görüşme dilediğini dile getirmişti. Yayıncının takipçileri ile ayrılığı uzun sürmedi.

Kendine Müzisyen’in banı 1 gün sonra kalktı

Twitch yayıncısı Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak’ın izleyicileri ile birlikte bir araya gelmesinde yasaklama engeli kısa sürdü. Yasaklanmasının üzerinden geçen 1 gün 1 saat ve 8 dakikanın ardından twitch.tv/kendinemuzisyen kanalının yasaklanması kalktı.

Yasağının kalkmasının ardından paylaştığı Instagram hikayesinde Parlak, “Banımız açıldı ilgilenen herkese teşekkürler” sözlerine yer verdi.


İlginizi Çekebilir:

Yayıncı Evonmoss Twitch üzerinden kalıcı olarak banlandı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch