Connect with us

VALORANT

Killjoy, taret hatasından dolayı geçici olarak devre dışı bırakıldı

Killjoy’un 3 Aralık’ta başlayan First Strike ana etkinliğine yetişmesi umuluyor

killjoy

VALORANT’ın Alman mühendisi Killjoy, son zamanlarda ortaya çıkan bir oyun hatasından dolayı geçici olarak devre dışı bırakıldı.

Killjoy, oyuna ilk eklendiği zaman güçlü defansif yetenekleriyle dikkatleri üzerine çekip birçok kişi tarafından fazla güçlü olduğu yönünde eleştiriler almıştı. Sonradan gelen bazı dengelemelerle ve oyuncuların alışmasıyla oyuna biraz daha entegre olan ajanın taret yeteneğinde ortaya çıkan hata, VALORANT oyuncularının deneyimini olumsuz yönde etkiledi. Ajanın taretinin yerin altına koyulabilmesinden dolayı bu hata düzeltilene kadar kadar Killjoy devre dışı bırakıldı. Sorunun ne zaman çözüleceğine ve ajanın ne zaman açılacağına dair kesin bir bilgi verilmiş değil.

VALORANT First Strike finallerinin yayın detayları paylaşıldı

Birçok oyuncu bu hatayı kullanarak kurulan bombayı gören, ama oyuncu tarafından görülmeyen taretler kurup galibiyetlerini garantileyebiliyordu. Hata, sosyal medyadaki birçok kişi tarafından paylaşıldı.

First Strike’ın ana etkinliğinin 3 Aralık’ta başladığını göz önünde bulundurursak Riot’un elini çabuk tutması gerektiğini söyleyebiliriz. Bakalım Alman mühendis First Strike’ın finallerine yetiştirilebilecek mi?

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT