Connect with us

Espor

Kış Mevsimi Finalleri 2022’nin adı bugün belli oluyor

fastPay Wildcats ile Info Yatırım Aurora büyük final bileti için mücadele edecek.

Kış Mevsimi Finalleri 2022'nin adı bugün belli oluyor

2 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’da başlayan Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi yarı final karşılaşma serisinde Galatasaray Espor, rakibi Dark Passage’ı 3-1’lik bir skor ile mağlup ederek adını Kış Mevsimi Finali 2022’ye yazdıran ilk takım olmuştu. 3 Nisan Pazar günü saat 14.00’da başlayacak olan ikinci yarı final karşılaşması ile ise Kış Mevsimi Finalleri 2022’nin bir diğer ismi belli olacak.

Saat 14.00’da start alacak ve Lolesports.com, Twitch ve YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak ikinci yarı final karşılaşmasında fastPay Wildcats ile Info Yatırım Aurora kozlarını paylaşacak.

Lig aşamasını 14 galibiyet ve 4 mağlubiyet ile sonlandırarak ligi birinci sırada bitiren fastPay Wildcats, bu başarısını devam ettirerek büyük finale çıkmak için mücadele edecekken, Info Yatırım Aurora ise çeyrek finallerde 5 Ronin’i mağlup ederek ulaştığı yarı finallerde bir sonraki adım Kış Mevsimi Finalleri 2022 için mücadele edecek.

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi yarı final karşılaşmalarını Lolespor’un resmi web sayfası haricinde YouTube ve Twitch üzerinden de canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca karşılaşmaları Lolespor’un resmi web sayfası üzerinden izleyiciler maçların bazı önemli anlarında ödül kazanma şansını yakalayabilecek.


İlginizi Çekebilir:

Kış Mevsimi Finali 2022’nin ilk ismi Galatasaray Espor oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor