Connect with us

Legends of Runeterra

Legends of Runeterra Ölümsüz Laboratuvarı’nı oyuna ekledi!

Legends of Runeterra’nın en yeni laboratuvarı Yine Yeni Yeniden Kahramanlar 101 oyuna eklendi!

Legends of Runeterra Ölümsüz Laboratuvarı

Legends of Runeterra Ölümsüz Laboratuvarı‘nı yeni yaması ile oyuna ekledi. Oyunun en yeni laboratuvarı olan bu oyun modu her zaman olduğu gibi farklı bir oynanış sunuyor. Legends of Runeterra Türkiye sosyal medya ekibi de laboratuvarı paylaşırken yine yeni yeniden kahramanlar 101 ifadelerini kullandı. İşte karşınızda yeni Laboratuvar yine yeni yeniden kahramanlar 101!

Geçen yamada, Heimerdinger size mükemmel deste kurmanın yolunu ve yordamını öğretmişti. Şimdiki dersi de, tek bir şampiyon ve ona destek sağlayan kartlar içeren Seçme destenizle (ve elbette bazı özel kurallarla) oyun oynarken şampiyonunuzu gösterinin yıldızı yapmak üzerine.

İster Heimer’in sizin için kurduğu Jinx, Shyvana, Gangplank ya da Trundle destelerinden birini oynayın ister içinde sizin seçtiğiniz tek bir şampiyon bulunan bir Seçme deste kurun!

  • Şampiyonunuz oyuna daima elinizde başlar.
  • Şampiyonunuz ölürse, yerinde ortaya çıkan bir Yer kartına hapsolur!
  • Şampiyonunuz hapsolunca, rakibinizin oyun tahtasında bir Zindancı kartı ortaya çıkar. Şampiyonunuzun bir sonraki tur dirilebilmesi için rakibinizin Zindancısını öldürmelisiniz!

Time Dergisine göre 2020’nin en iyi 10 oyunu belli oldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Legends of Runeterra