Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Ömer “imoRR” Karataş, Eternal Fire’ın aktif kadrosundan ayrıldı

Sevilen oyuncu aktif kadrodan ayrıldı.

Ömer "imoRR" Karataş, Eternal Fire'ın aktif kadrosundan ayrıldı

Ülkemizde mücadele eden ve bir elin parmaklarını geçmeyen CS:GO takımlarından biri olan Eternal Fire, kadroda yaşanan bir değişiklik ile birlikte gündemimize geliyor. Yapılan son duyurulara göre Ömer “imoRR” Karataş takımın aktif kadrosundan çekildi.

Takımın taraftarlarının ve espor severlerin gündemine bomba gibi düşen kadro güncellemesi 6 Mayıs Cumartesi gününün akşam saatlerinde duyuruldu. Takımı resmi hesapları üzerinden yapılan paylaşımda, “Takımımızın değerli üyesi Ömer “imoRR” Karataş, bugün itibariyle aktif kadromuzun bir parçası olmayacaktır. Eternal Fire’ın kuruluşundan beri gösterdiği azim, kararlılık ve sıkı çalışmayla bize kattığı her şey ve yaşattığı tüm güzel anlar için kendisine teşekkür ederiz.” ifadeleri kullanıldı.

2021 yılının Ağustos ayından bu yana Eternal Fire forması giyen 23 yaşındaki oyuncu aktif kadrodan ayrılsa da, yapılan açıklamada belirtilene göre takım çatısı altında canlı yayınlar gerçekleştirip, içerik üretmeye devam edecek.

Ömer “imoRR” Karataş: “CS2 için mental toplama başlasın”

Takımın yayınladığı videoda belirttiklerinin haricinde paylaştığı Tweet’te “CS2 için mental toplama başlasın” diyen Karataş, Twitch ve YouTube’da görüşmek üzere de dedi.

Eternal Fire takımının CEO’su Furkan Güven ise yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Bu zamana kadar pek çok karar verdik fakat bu kararlar içerisinde beni en çok üzen kararlardan birisi bu oldu. Bu zamana kadar oyun içerisinde göstermiş olduğun çabana ve emeğine sağlık. Oyun dışından bahsetmem gerekirse aslında konuşmaya bile gerek duymuyorum. Karakterin, insanlığın, arkadaşlığın ve saygını tartışmaya bile gerek yok. Unutmamak lazım ki bu bir son değil en azından Eternal Fire bünyesinde beraber olduğumuz için mutluyum.


İlginizi Çekebilir:

Yeni CS:GO güncellemesi yayınlandı! Anubis Koleksiyonu oyuna eklendi

BLAST.TV Paris Major 2023 güncellemesi geldi! İşte 4 Mayıs 2023 CS:GO güncellemesi detayları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive