Connect with us

Espor

Prof. Dr. Tufan Tükek’ten Armut ve SuperMassive’e tebrik

SuperMassive ekibine bir tebrik de İrfan “Armut” Tükek’in babası Prof. Dr. Tufan Tükek’ten geldi.

Prof. Dr. Tufan Tükek'ten Armut ve SuperMassive'e tebrik

Papara SuperMassive ekibinin 2020 VFŞL Yaz Mevsimi finallerine katılma hakkı kazanmasının ardından bir tebrik de takım üst koridor oyuncusu İrfan “Armut” Tükek’in babası Prof. Dr. Tufan Tükek’ten geldi.

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı, İç Hastalıkları Anabilim Dalı Ögretim Üyesi ve Türkiye İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan Tükek, 2 Ağustos Pazar günü Twitter hesabı üzerinden paylaştığı tebrik mesajında şu sözleri kullandı:

“Lolespor’da bugünkü oyunda GS’ yi güzel bir oyunla yenen İrfan Tükek’in (Armut) takımı Papara Supermasive ligi 3. olarak bitirdi ve finallere kalmaya hak kazandı. Mevsim finallerindeki rakibi Beşiktaş takımı. Kendilerine başarılar diliyorum.”

Armut ve Papara SuperMassive’e 2020 VFŞL Yaz Mevsimi finallerinde başarılar dileyen Tükek, attığı Tweet’e takımın üst koridor oyuncusu oğlunun fotoğraflarını da eklemeyi unutmadı.

15 Ağustos günü başlayacak olan 2020 VFŞL Yaz Mevsimi finallerinde çeyrek finallerde 5 Ronin, Dark Passage ile Papara SuperMassive ise Beşiktaş Esports ile karşı karşıya gelecek.


İlginizi Çekebilir:

Japone Twitter üzerinde öz eleştiride bulundu

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor