Connect with us

Espor

PUBG Continental Series 1 Avrupa Açık Elemeleri kayıtları başladı

PUBG Continental Series 1 Avrupa Açık Elemeleri yakında başlıyor!

PUBG Continental Series 1 Avrupa Açık Elemeleri kayıtları başladı

Kısa süre önce duyurulan PUBG Continental Series etkinliğinde Avrupa Açık Elemeleri kayıtları başladı. PCS Charity Showdown etkinliğinde Avrupa bölgesinin en iyi takımları 100.000 Amerikan Doları tutarındaki ödül havuzundan pay almak için 15 Mayıs Cuma günü karşılaşmalara başlamıştı.

Haziran ayında ise Avrupa’nın en iyi PUBG takımlarından 24’ü, PUBG Continental Series (PCS) 1’de 200.000 Dolarlık pay için bir kez daha birbirleriyle mücadele edecekler. Daha üst düzey bir etkinlik olduğu için PUBG Continental Series 1 Avrupa Açık Elemeleri’nde bölgenin tanınmış takımlarından altısı olan FaZe Clan, Team Liquid, NAVI, TSM, ENCE ve Raise Your Edge Gaming, turnuvaya doğrudan katılacak.

Charity Showdown’daki ekiplere performanslarına göre altı takım daha davet edilecek. Geriye kalan 12 takım, Batı Avrupa, Doğu Avrupa ve Orta Doğu ile Afrika’da gerçekleşecek çevrimiçi Açık Elemeler sonrası belirlenecek.

Turnuvaya katılmak isteyen takımların pubgesports.eu/en adresinden başvuru yapması gerekmekte. Etkinlik, PCS Europe Charity Showdown’ın hemen ardından gerçekleşeceği için tüm ekiplerin 26 Mayıs Salı gününe kadar kayıt olması gerekiyor.

  • Açık Elemeler: 28 Mayıs – 2 Haziran
  • Kapalı Elemeler: 4 – 5 Haziran

İlginizi Çekebilir:

Türkiye Espor Futbol Ligi yeni sezonu bu akşam başlıyor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor