Connect with us

VALORANT

Reyna hatası çözüldü ve Haven tekrardan dereceli sıra rotasyonuna eklendi

Reyna hatası çözüldükten sonra Haven haritası tekrardan dereceli rotasyonuna eklendi!

reyna

VALORANT oyun sorumlusu Joe Ziegler dün yaptığı duyuru ile Haven’daki Reyna hatasının giderildiğini açıkladı. Harita dereceli sıralarda yeniden aktif olmuş durumda!

30 Haziran‘da harita, bir Reyna hatası dolayısıyla rotasyondan çıkartılmıştı. Bu hata sayesinde Reyna C‘ye gidip risksiz bir şekilde Spike‘ı yerleştirebiliyordu.

“Hatayı gece çözdük ve Haven’ı dereceli sıralar içi tekrardan aktif ettik. Şu an harita rotasyonunda bulunuyor olmalı. Aksaklıktan dolayı özür dileriz, bizimle kaldığınız için teşekkürler!”

Reyna hatası, ajanın E yeteneğini kullandığında haritanın C bölgesindeki bir platformun içine girmesine sebep oluyordu. Böylece rakip sizi göremiyor ve size ateş edemiyordu. Bu da kullanan takıma haksız bir kazanç sağlıyordu. Özellikle derecelide bu tür hataların olması oyuncuların oyundan soğumasına sebep olabilir.

Bu hata geliştirici ekibi tarafından çok kısa bir süre içerisinden fark edilip çözüldü ve Haven tekrardan dereceli harita rotasyonuna eklendi.

Fakat bu hata maalesef oyundaki tek hata değil. Bir başka oyuncu, Omen‘in rakip Cypher‘ın tuzaklarını ve kamerasını nereye koyduğunu görebildiği bir hata keşfetti. Haritanın istediğiniz yerine sis atarken, sis atacağınız yeri seçtiğiniz ekranda Cypher tuzakları ve kameralarını görebiliyorsunuz.

Riot‘un bu hatadan haberdar olup olmadığını bilmiyoruz fakat öğrendikleri anda düzelteceklerdir.


Zula Kadınlar Ligi üçüncü haftanın MVP’si Waura oluyor!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT