Connect with us

Legends of Runeterra

Riot Games çok aşamalı doğrulama sistemi duyuruldu!

Riot Games oyunlarına çok aşamalı doğrulama sistemi sonunda geldi!

Riot Games çok aşamalı doğrulama sistemi

Son zamanların en popüler oyunlarını bünyesinde barındıran Riot Games çok aşamalı doğrulama sistemini oyuncularına duyuruldu. Yeni çok aşamalı doğrulama sistemi, yalnızca yeni veya onaylanmamış bir cihazda giriş yaparken bir kod girmenizi isteyen eski sistemden çok daha gelişmiş bir sistem. Artık daha güvenli bir şekilde her oturuma özel yeni bir kod alabileceksiniz.

Riot Games Çok Aşamalı Doğrulama Nedir?

Çok aşamalı doğrulama oyuncuların hesaplarına yalnızca ve yalnızca iki çeşit doğrulama sunduktan sonra erişim izni veren bir elektronik güvenlik önlemi. İnsanların başkalarının hesaplarına girmesini engellemeyi ve bu hesapları ve bilgileri, başkalarının eline geçebilecek bir kullanıcı adı ve şifreden daha fazlasıyla korumayı amaçlar.

Neden Önemli?

Hesabınıza saatlerinizi yatırdığınızı ve tüm bu çabalarınızın olası tehditlerden korunduğundan emin olmak istiyorsanız. Çok aşamalı doğrulamayı etkinleştirerek şifrenizi, ödeme bilgilerinizi ve tabii ki şampiyon ve koleksiyonlarınızı koruyabileceksiniz. İsteğe bağlı olsa da tüm oyuncuların çok aşamalı doğrulama özelliğini kullanarak ilave güvenlik fırsatından faydalanmalarını öneriyoruz.

Çok aşamalı doğrulama Riot’u resmi giriş platformu olarak kullanan oyuncular tarafından şimdi kullanılabilir. Buna Riot oyun istemcileri, Riot İstemcisi, Riot Mobile ve riotgames.com dahil. Garena ve diğer üçüncü taraf platformlar kullanarak giriş yapan oyuncular için çok aşamalı doğrulama seçeneği olmayacak.

Çok aşamalı doğrulama sisteminde şu an için e-posta üzerinden doğrulama yapmanız gerekiyor. Fakat oyuncu deneyimini iyileştirmek için durmadan çalışıyoruz ve bu yıl sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Legends of Runeterra