Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Simon “Yxngstxr” Boije, Sangal CS:GO takımının yeni ismi oldu

Sangal CS:GO takımı bünyesine katılan yeni isim duyuruldu.

Simon “Yxngstxr” Boije, Sangal CS:GO takımının yeni ismi oldu

Geçtiğimiz haftalarda İsveçli oyuncu Linus “LNZ” Holtäng’ı bünyesine kattığını duyurması ile gündemimize gelen Sangal, başka bir İskandinav oyuncuyu daha bünyesine kattı.

2 Ağustos Çarşamba gününün akşam saatlerinde takımın resmi hesapları üzerinden yapılan açıklamaya göre Sangal, 18 yaşındaki İsveçli oyuncu Simon “Yxngstxr” Boije’yi Metizport AS ile yapılan görüşmelerin ardından transfer etti.

Takımın resmi açıklamasına göre genç oyuncunun 2 yıllık bir sözleşme ile transfer olması ile birlikte Sangal CS:GO takımı kadrosu da tamamlanmış oldu.

Yxngstxr: “Yeni zirvelere ulaşacağımızdan hiç şüphem yok”

Transferin ardından yapılan açıklamada duygu ve düşüncelerini paylaşan 18 yaşındaki Simon “Yxngstxr” Boije, takıma dahil olduğu için son derece mutlu olduğunu dile getirip, “Bir oyuncu olarak, en önemlisi bir takım olarak gelişmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Çok çalışırsak ve herkes çaba gösterirse, yeni zirvelere ulaşacağımızdan hiç şüphem yok.” sözleri ile devam etti.

Takımın koçu Klesti “stikle-” Kola ise Simon’ı takıma almanın aslında takımı ileriye götürmek istedikleri yönde bir hareket olduğunu belirtip, “Kendisi bir süredir radarımda ve gelişimini yakından takip ediyorum. Onunla CS2’de takım olarak yeni zirvelere ulaşabileceğimizden eminim ve sinerjimize ve hırslarımıza tam olarak uyuyor. Beceri seviyesinin ne kadar yüksek olabileceğini şimdiden gösterdi ve gelişmek için doğru zihniyete sahip.” dedi.

Sangal CS:GO takımı kadrosu

  • Caner “Soulfly” Kesici
  • Can “kyuubii” Ali
  • Max “PANIX” Hangebruch
  • Linus “LNZ” Holtäng
  • Simon “Yxngstxr” Boije
  • Klesti “stikle-” Kola (Koç)
  • Robin “ScrunK” Röpke (Bench’te)

Sizler Sangal tarafından yapılan yeni transfer hakkında nelere düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

CS:GO VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nasıl çözülür?

Counter Strike 2 resmi olarak duyuruldu! İşte çıkış tarihi ve ilk detaylar

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive