Connect with us

Espor

Staffordshire Üniversitesi espor kursu için öğretim üyesi arıyor

Üniversiteler espor konusuna oldukça önem veriyor.

Staffordshire Üniversitesi espor kursu

İngiltere’de bulunan Staffordshire Üniversitesi, bu eylülde başlayacak olan yeni bir espor kursu programı için bir iş ilanı yayınladı.

Üniversitenin iş ilanı sayfasına göre, aranan kişide “kanıtlanmış bir iş hayatına sahip olması ve öğrencilerin eğitim ve kariyer gelişimi konusunda tutkulu olması” gerekiyor ve başvurmak için daha önce iş deneyimine sahip olması isteniyor.

Staffordshire Üniversitesi espor öğretim görevlilerin maaşı dudak uçuklatıyor

Ders, İşletme ve Oyun ve Görsel Efektler Bölümü tarafından ortaklaşa yürütülecek. Başarılı olan başvuru sahibi, diğer güncel öğretim görevlisi maaşları ile aynı olarak, yılda 38.833 pound’luk bir maaşa sahip olacak. Yani bu öğretim görevlisi güncel kur ile yıllık 227,544 Türk lirası kazanacak. Üşengeçler ve meraklılar için bu rakamı böldüğümüzde, aylık maaş 18.962 TL olarak karşımıza çıkıyor.

İş başvurusu yapmak isteyenlerin, başvurularını göndermek için 15 Haziran’a kadar vakti var. 3 Temmuz’da ise başarılı başvuru sahipleri okulun kampüsüne davet edilecek.

Staffordshire, bu sene espor kursu veren ilk üniversite olacak ve bu kurs, esporların iş tarafına odaklanmayı hedefliyor.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor