Connect with us

Oyun

Star Wars Jedi: Survivor resmi olarak duyuruldu

Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğindeki yeni oyun duyuruldu

Star Wars Jedi: Survivor resmi olarak duyuruldu

Electronic Arts, son günlerde gerçekleştirilen Star Wars Celebration etkinliğinde serinin yeni oyunu Star Wars Jedi: Survivor’ı resmi olarak duyurdu. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğinde olması beklenen Star Wars Jedi: Survivor, 2023 yılında Playstation 5, Xbox Series S/X ve PC platformlarına çıkış yapacak. Serinin ilk oyunu Fallen Order oyuncular tarafından oldukça beğenilmiş, Metacritic üzerinden 79 puan almayı başarmıştı.

Star Wars Jedi: Survivor hikayenin devamını anlatacak

Star Wars Jedi: Fallen Order’da gerçekleşen olaylardan yıllar sonrasında geçecek olan SWJ: Survivor, galakside hayatta kalan son Jedi’lardan biri olan Cal Kestis’in imparatorluktan kaçış hikayesini anlatacak. Jedi: Survivor Star Wars evrenindeki karakterler, mekanlar, hikayeler ve heyecan verici dövüş mekaniklerini bir ileri seviyeye taşıyacak. Oyunun geliştiriciliğini Respawn Entertainment üstlenecek. Star Wars Jedi: Survivor oyunculara daha derin ve kaliteli bir Star Wars deneyimi sunmak için yeni nesil konsollar için geliştiriliyor.

Star Wars hayranları Battlefront ile yaşadığı hayal kırıklığını Respawn Entertainment’ın geliştirdiği Jedi: Fallen Order ve EA Motive’in Squadrons’u ile fazlasıyla gidermişti. 2019 yılında piyasaya sürülen Fallen Order yılın en iyi oyunları arasında gösterilmiş, seriden beklentileri arttırmıştı. Jedi: Survivor için net bir çıkış tarihi verilmese de oyunun rol yapma ve dövüş mekaniklerinin mükemmel olması bekleniyor. Electronic Arts’ın yayınladığı duyuru videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun