Connect with us

Espor

SuperMassive’in Bileği Bükülmüyor

Şampiyonluk Ligi‘nde SuperMassive ambargosu devam ediyor. Yeni sezona fırtına gibi bir giriş yapan BAUSuperMassive, oynadığı karşılaşmalarda henüz yenilgi yüzü görmedi. Şimdiye kadar 8 karşılaşmaya çıkan takım, bu karşılaşmaların tamamında baskın bir oyun ortaya koyarak galip gelen taraf olmayı başardı.

8 galibiyet ile ligin zirvesinde bulunan SuperMassive’in yeni yakın takipçisi 5 galibiyet ve 3 yenilgisi bulunan Royal Bandits olarak öne çıkıyor. 2018 Kış Mevsimi‘nin üçüncü haftasına da 1907 Fenerbahçe’yi devirerek başlayan takım, haftanın ikinci yani kendisi adına son karşılaşmasında da Royal Bandits ile karşılaşacak.

İlginizi Çekebilir: Türkiye’de Oynamış En Çok Takım Değiştiren Oyuncular

SuperMassive vs. 1907 Fenerbahçe

LoLespor’da BAUSuperMassive

Kurulduğu günden itibaren şampiyonluk adayı olma parolasıyla yoluna devam eden BAUSuperMassive eSports şimdiye kadar elde ettiği iki KMF bir IWCI kupasıyla doğru adımlar attığını gösterdi.

Hedefe kilitlendiği zaman korkulacak bir takım haline gelen SUP, geçtiğimiz sene kaçırdığı TBF kupasını bu sene alabilmek için iletişimi ön planda tuttu ve tamamen yerli oyunculardan oluşan bir kadro kurdu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor