Connect with us

Espor

Team Liquid LCS 2022 Lock-In turnuvasında şampiyonluğa ulaştı

Bjergsen’ın liderliğinde Team Liquid ekibi sezon öncesi hazırlık turnuvasında şampiyon oldu

Team Liquid LCS 2022 Lock-In turnuvasında şampiyonluğa ulaştı

Kuzey Amerika ligi LCS’de 2022 Bahar Mevsimi başlamadan önce gerçekleştirilen hazırlık turnuvası Lock-In’de Team Liquid, finalde zorlu rakibi Evil Geniuses’ı 3-0 geçerek şampiyonluğa ulaştı. Bjergsen’ın liderliğinde turnuva boyunca dominant bir performans sergileyen Team Liquid, 2022 sezonuna şampiyonluk adaylarından biri olarak geliyor. Hans Sama ve Bwipo eklemeleriyle transfer sezonunun öne çıkan takımlarından TL ekibi Evil Geniuses karşısında gövde gösterisi yaptı.

Her ne kadar grup aşamasını EG’nin arkasında ikinci sırada bitirse de TL, çeyrek finalde FlyQuest, yarı finalde ise Dignitas’ı zorlanmadan geçti. Evil Geniuses ekibi ise bir önceki turda Cloud9 karşısında gösterdiği oyunla Team Liquid’i yenebilecek potansiyeli olduğunu gösterdi. Vulcan ve Inspired transferleriyle çok daha iyi bir takım haline gelen Evil Geniuses, 5 Şubat tarihinde başlayacak LCS 2022 Bahar Mevsimi’nin iddialılarından biri olacak.

LCS 2022 Lock-In eleme aşaması sonuçları

Çeyrek finaller

  • 100 Thieves  0 — 2  Dignitas
  • Team Liquid  2 — 0  Fly Quest
  • Evil Geniuses  2 — 0  Golden Guardians
  • Cloud9  2 — 1  Counter Logic Gaming

Yarı finaller

  • Dignitas  1 — 3  Team Liquid
  • Evil Geniuses  3 — 0  Cloud9

Final

  • Team Liquid  3 — 0  Evil Geniuses

Dün gece oynanan final karşılaşmalarının özet görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz. Yaklaşık bir haftalık aranın ardından LCS’de Bahar Mevsimi heyecanı başlıyor olacak. Temsilcilerimiz Closer, Blue ve Luger’e başarılar diliyor, Lock-In turnuvasında gösterdikleri performansı sürdürmelerini umuyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor