Connect with us

Espor

Temsilcimiz Closer’ın takımı 100 Thieves LCS 2022 Bahar Mevsimi’nde finale yükseldi

Temsilcimiz Closer üst üste ikinci mevsim finalde mücadele edecek. Başarılar @closerlol

Temsilcimiz Closer'ın takımı 100 Thieves LCS 2022 Bahar Mevsimi'nde finale yükseldi

LCS 2022 Bahar Mevsimi’nde büyük finale yükselen ilk takım belli oldu. Temsilcimiz Can ”Closer” Çelik‘in formasını giydiği 100 Thieves, Team Liquid’i 2-0 geriden gelerek 3-2 mağlup etti ve üst üste ikinci mevsim final biletini kaptı. Closer’ın önderliğinde ligin en iyi takımı olarak görülen Team Liquid’i yenmeyi başaran 100 Thieves ile kupa arasında yalnızca tek bir seri kaldı.

İkinci ve üçüncü maçta gösterdiği Jarvan performansıyla öne çıkan Closer, son maçta Viego ile takımına liderlik etti. Ssumday ise Ornn oyunlarıyla serinin en iyi oyuncusu gibi gözüktü. Alt koridorda ise ”huhi” nin esnek Nami ve Rakan seçimleri 100 Thieves’in elini rahatlattı. Öte yandan Team Liquid’in yıldızları Bjergsen, Hans Sama ve Bwipo beklentilerin çok altında performans sergileyince mağlubiyet kaçınılmaz oldu.

LCS 2022 Bahar Mevsimi Finali’nde 100 Thieves’in rakibi kaybedenler grubundaki seriler sonucunda belli olacak. İlk turda rakiplerini rahatça geçen Cloud9 ve Evil Geniuses, playoff ikinci turunda karşı karşıya gelecek ve kazanan Team Liquid’in rakibi olacak. C9 vs EG mücadelesi bu akşam saat 22:30‘da, ikinci finalisti belirleyecek kaybedenler grubu son serisi ise 23 Nisan Cumartesi günü 22:00‘da oynanacak. Kazananın Kuzey Amerika bölgesini MSI 2022‘de temsil etme hakkı kazanacağı büyük final serisi ise 24 Nisan Pazar günü 22:00‘da başlayacak. Temsilcimiz Closer’a büyük finalde başarılar diliyor, Dünya Şampiyonası’nın ardından kendisini MSI’da da görmeyi umuyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor