Connect with us

Dota 2

The International 2018 bu yıl ilk defa Kanada’da yapılacak

20-25 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan International 2018 bu yıl Kanada’da olacak.

The International bu yıl ilk defa Kanada'da yapılacak

İlk kez, The International Dota 2 Şampiyonası, buz hokeyinin evi olan Kanada’da yapılacak. Valve’ın resmi blog’u üzerinden yaptığı açıklama ile dev etkinliğin bu yıl Kanada’da yapılacağını Dota 2 hayranları ile paylaştı. Etkinlik 20-25 Ağustos tarihleri ​​arasında Vancouver, British Columbia’daki Rogers Arena’da gerçekleşecek.

Turnuvaya izleyici olarak katılmak isteyen Espor severler, bilet satışları için 23 Mart Cuma, 10:00 AM ve 10:00 PM PDT arasında iki bilet türünden birini satın almak için bekleyecekler.

Haftaiçi biletleri, 125 Kanada doları (96 dolar), ilk olarak etkinliğin dört gününü, Final biletleri ise 250 Kanada doları (191 dolar) karşılığında etkinliğin son iki gününü kapsıyor. Etkinliğin tamamına katılmak istiyorsanız, her ikisi için de bir satın alma yapmak zorunda kalacaksınız ve bu yıl VIP biletler satışa sunulmayacak.

The International 2017 Şampiyonu Team Liquid

Geçtiğimiz yıl etkinliği favori takımların arasında gösterilen Team Liquid kazanmıştı. Team Liquid mücadele edip listenin en üstüne çıkarak 10,862,683 dolarlık ödülü almaya hak kazanmıştı.

Bu yıl gerçekleştirilecek turnuvanın ödül havuzu hakkında bir bilgi yok fakat geçtiğimiz yılın verilerine dayandırarak bu yılki ödül havuzunun 25 milyon doları geçeceğini tahmin edebiliyoruz.

Elektronik spor severler bu yıl da 20-25 Ağustos 2018 tarihleri arasında ekranları başına kitlenecek.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dota 2