Connect with us

Hearthstone

Temcilcimiz WESG’de adını finale yazdırdı

WESG’de düzenlenen Hearthstone turnuvasında Fujitora sesleri yankılanıyor.

WESG’de düzenlenen Hearthstone turnuvasında bizi gururlandıran gelişmeler yaşandı. Royal Bandits Esports kadrosunda bulunan Türk oyuncu Kaan “Fujitora” Çekli, 150 bin dolar ödüllü turnuvada rakibi Scream’i yenerek finale yükselmeyi başardı.

150 bin dolar ödül

Yarı final maçları Fujitora ve Scream karşılaşması ile başladı. Günün sonunda Fujitora, herkese kimin daha iyi olduğunu gösterdi. Rakibini 4-2‘lik bir skor ile yenmeyi başardı ve adını büyük finale yazdırdı. Kaybeden rakip Scream ise Luker ve Posesi mücadelesinin kaybedeni ile 3.’lük mücadelesi verecek. Temsilcimiz şimdiden en az 60 bin dolar ödülü garantiledi. Oynayacağı final karşılaşmasını kazanması durumunda 150 bin dolar ödül alacak olan temsilcimiz, ikinci olması durumunda ise 60 bin dolar para ödülü alacak.

Final karşılaşması canlı yayınlanacak

Twitch üzerinden canlı yayınlanacak karşılaşma 18 Mart tarihinde sabah 05:00‘de başlayacak. Sizler de buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Hearthstone