Connect with us

Espor

VALORANT istatistiklerinizi oluşturmaya ne dersiniz?

VALORANT verilerinize hızlıca ulaşın ve Premier için kendinizi dünyaya tanıtın!

Riot'tan VALORANT Premier Haftalık Karşılaşma Yenilenme Süresi açıklaması

VALORANT Premier yaklaşık 1 ay önce oyunda yerini almıştı. Oyuncuların büyük bir ilgi gösterdiği Premier heyecanı devam ederken, artık oyuncular kendi istatistiklerini oluşturabilecek. Takım kurmak ya da kendinize bir takım bulmak istiyorsanız hemen verilerinizi oluşturun!

Yalnızca Premier için değil, verilerini merak eden oyuncular için de VALORANT harika bir sistem tasarlamış. Kişiselleştirilmiş video ve görsellerle oyuncuların beceri ve istatistiklerini sergileyebilecekleri Sicil//Kaydı’na hep birlikte göz atalım.

VALORANT Sicil//Kaydı nasıl yapılır?

VALORANT Sicil//Kaydı ile artık oyuncular istatistiklerine hızlı bir şekilde ulaşabilecek ve Premier takımlarını oluşturabilmek için kullanabilecek. İstatistikleri oluşturmak için tek yapmanız gereken bu bağlantıya tıklayarak giriş yap kısmından Riot hesabınızla giriş yapmanız.

Daha sonrasında sistem otomatik olarak istatistiklerinizi oluşturuyor. İsterseniz verilerinizin boyutlarını ayarlayabiliyor ve video ya da görsel bir şekilde verilerinizi paylaşmaya hazır bir şekilde alabiliyorsunuz. Aynı zamanda hangi dillerde iletişim kurduğunuzu belirterek, takımınızı kurmak için globaldeki oyunculara da erişme şansı bulabilirsiniz. Bunlar son 100 rekabete dayalı karşılaşmanızdan gelecek verilerden oluşacak. İstatistiklerde bulunan veriler ise şöyle:

  • En çok oynanan ajan
  • En iyi oynanan harita
  • K/D oranı
  • Tur başIna hasar
  • Kazanma oranı
  • Kafadan vuruş isabeti

Sizin istatistikleriniz ne durumda? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Valorant Champions Tour 2024 sezonu için detaylar açıklandı

VALORANT ajanları seçim oranları ne durumda?

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor