Connect with us

Espor

Valorant Champions Tour 2024 sezonu için detaylar açıklandı

Valorant Champions Tour 2024 sezonu için detaylar açıklandı.

VALORANT CHAMPIONS TOUR

Valorant Champions Tour 2024 sezonu, heyecan verici gelişmelerle dolu olacak. Oyun severler ve rekabetçi oyun tutkunları için büyük sürprizler barındıran bu sezonun detayları açıklandı.

Daha uzun ve dolu bir VCT sezonu

Bu sezon, Challengers serisi de çok daha uzun bir süre boyunca devam edecek. Oyuncular, uzun Challengers döngüsü içerisinde yeteneklerini geliştirme ve kanıtlama fırsatı bulacaklar.

Ayrıca, oyunun topluluk tarafından oluşturulan içeriklere ve kadın oyunculara destek sağlamayı amaçlayan “Game Changers” etkinliği, yılın sonunda gerçekleşecek.

Öte yandan, 2024 Masters etkinlikleri için yerler de açıklandı. Madrid ve Şangay, bir sonraki sezonun en büyük öne çıkan etkinlikleri olarak oyun severleri bekliyor.

Çin artık VCT’de

Sezonun başlangıcı, “kick-off” aşaması ile yapılacak. Ardından iki uluslararası lig bölümü takip edecek. Oyuncular, bu aşamalarda yeteneklerini sergileyerek zirveye tırmanma fırsatı bulacaklar.

Sezon boyunca devam edecek olan bu heyecanlı yolculuk, Eylül ayında zirveye ulaşacak. Şampiyonlar, Eylül ayında yapılacak olan büyük finalde mücadele edecekler.

Riot Games ayrıca, 2024 sezonunda Çin’in resmi Valorant Champions Tour Ligi’ni tanıtacağını duyurdu. Bu hamle, global arenada rekabeti daha da çeşitlendirecek ve oyunculara yeni heyecanlar sunacak.

Masters İspanya’ya geliyor

Sezonun en büyük sürprizlerinden biri, İspanya’nın başkenti Madrid’de gerçekleşecek olan yeni bir Masters etkinliği. Bu etkinlik, uluslararası arenada rekabetin doruk noktaya ulaşacağı bir platform sunacak. Detaylar, paylaşılan bir video ile açıklandı.

VCT MASTERS MADRID

Tüm bu gelişmeler, Valorant oyuncu topluluğunu büyük bir heyecanla doldururken, 2024 Champions Tour sezonunun gerçekten unutulmaz bir deneyim sunacağının işaretlerini veriyor. Rekabet, yetenek ve tutku dolu bu sezonun hayranları, oyunun doruk noktaya ulaştığı anları heyecanla beklemeye başladı bile!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT sinema filmi iddiaları heyecanlandırdı!

VALORANT Mobile Jett oynanış videosu sızdı! VALORANT Mobile ne zaman çıkacak?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor