Connect with us

Espor

VALORANT Masters Kopenhag 9. gün tamamlandı!

VALORANT Masters Kopenhag 9. günde Alfajer ve Fnatic sahnedeydi!

VALORANT Masters

VALORANT Masters Kopenhag‘da günler geçtikçe turnuvada kalan takım sayısı azalıyor, takım sayısı azaldıkça da karşılaşmalar bir o kadar heyecanlı oluyor. Zirveye çok yaklaştığımız şu günlerde birbirinden iyi ekipler adını bir sonraki aşamaya yazdırmak için mücadele veriyor. Turnuvanın 9. gününde bu mücadelelerde yer alan ekipler ise DRX, FPX, Fnatic ve Leviatan oldu.

https://twitter.com/ValorantEsports/status/1549103333297688576

Lower bracket çeyrek finallerinin oynandığı VALORANT Masters Kopenhag 9. günde günün açılışını temsilcimiz Alfajer ve takımı Fnatic yaptı. XSET’i eleyerek bu karşılaşmaya gelen Leviatan ile karşılaşan Fnatic bu sefer alışılmış temposunu sergilemeyi başardı. Alfajer’in de başarı ile oynadığı karşılaşma Fracture haritasında başladı. Alfajer’in 1.47 KDA ile oynadığı harita 14-12 Fnatic galibiyeti ile sonuçlandı. 2. haritada ise şans Arjantinli ekibin yüzüne güldü ve Leviatan haritayı 13-10 kazandı. Son harita Bind’a gelindiğinde ise oldukça çekişmeli bir karşılaşma izledik. Uzatma roundlarında17-15 olarak biten karşılaşmadan Fnatic galip ayrıldı.

https://twitter.com/ValorantEsports/status/1549137454484971520

Günün bir diğer karşılaşmasında yine bir EMEA ekibi olan FPX’i ve karşısında Koreli ekip DRX’i izledik. EMEA ekibi FunPlus Phoenix her iki haritada da rakibi DRX’e üstünlük sağlamayı başardı. Ascent’te 13-9 kazanan FunPlus Phoenix diğer harita olan Fracture’da skoru 13-5’e getirerek karşılaşmayı sonlandırdı. FPX’in bu karşılaşmadan galip ayrılması ile VALORANT Masters Kopenhag’da bir EMEA mücadelesi daha izleyeceğimiz kesinleşmiş oldu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor