Connect with us

VALORANT

VALORANT Topluluk Turnuvası kayıtları başladı

34.000 TL değerinde ödül havuzuna sahip VALORANT Topluluk Turnuvası için kayıtlar açıldı

Valorant topluluk turnuvası

29-30-31 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek toplam 34.000 TL değerinde ödül havuzuna sahip VALORANT Topluluk Turnuvası için kayıtlar açıldı. Takımınızı kurun ve rakiplerinize karşı mücadele ederek büyük ödülün sahibi olun!

https://twitter.com/VALORANTtr/status/1659228221374713856

Turnuva Kaydı

Turnuvanın tüm aşamaları TETO Games turnuva platformu üzerinden ilerleyecek. Katılım sağlayabilmek için bu bağlantı üzerinden tüm takım oyuncularının platforma giriş yapması, ardından takım kaptanının platform üzerinden takım kaydı oluşturması ve tüm takım oyuncularını oluşturduğu takıma eklemesi gerekiyor. Ardından aşağıdaki kayıt bağlantısı üzerinden turnuvaya kayıt olabilirsiniz. Buraya tıklayarak platform üzerinde nasıl takım kaydı oluşturacağına ve takım arkadaşlarını davet edeceğine dair yönergeleri bulabilirsin.

Turnuvaya bu bağlantı üzerinden kayıt olabilirsiniz!

Turnuva Kuralları

Turnuva kural setine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tüm turnuva ve iletişim süreci TETO Games discord sunucusu üzerinden ilerleyecek, bu nedenle tüm takımların sunucuya katılımı zorunludur. Bu bağlantı üzerinden sunucuya katılım sağlayabilirsiniz.

Ödüller

  1. takım – 12.500 TL
  2. takım – 9.500 TL
  3. takım – 7.000 TL
  4. takım – 5.000 TL

*Belirtilen ödüller, takım başına verilecek toplam miktarı göstermektedir. Ödüller “Migros dijital hediye kodu” olarak verilecektir. Etkinlik ödülleri, 15 Haziran 2023 tarihine kadar kazanan takımların oyuncularına ulaştırılacaktır.

Tüm takımlara şimdiden başarılar dileriz!

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT