Connect with us

Güncel

VALORANT TR sunucusu neden görünmüyor? VALORANT İstanbul sunucusu nerede?

Sunucu kaynaklı bir VALROANT hatası oyuncuların kafasını karıştırdı.

VALORANT İstanbul sunucusu nerede? VALORANT TR sunucusu neden görünmüyor?

2023 yılının Ağustos ayının ilk günü VALORANT oyuncuları için biraz ilginç deneyimlere gebe oldu. Özellikle akşam saatlerinden itibaren bazı oyuncular için VALORANT İstanbul sunucusu oyun içerisinde listede görünmemeye başladı.

VALORANT TR serveri veya sunucusu olarak da bilinen İstanbul sunucusu ülkemizde yaşayan çoğu oyuncunun oyuna dahil olmak için bir numaralı tercihi. Durum böyle olunca birden bire VALORANT İstanbul serveri görünmüyor soruları artmaya başladı.

Bir oyuncu yaşadığı problemi böyle paylaştı.

VALORANT İstanbul sunucusu neden görünmüyor?

Oyuncuların yaşadığı sorun temelde sunucu seçmeye çalıştıklarında VALORANT Avrupa sunucuları arasında İstanbul’u görememelerinden kaynaklanıyordu. Listede normalde İstanbul ile birlikte Frankfurt, Paris, Stockholm, London, Tokyo, Warsaw, Madrid ve Bahrain sunucuları yer alıyor.

Oyuncuların yaşadığı sorunların ardından hızlıca VALORANT Hizmet Durumu sayfasına göz attığımızda Riot Games tarafından bildirilen herhangi bir hata veya sorun gözükmüyor.

Yaklaşık iki saatlik sorunun ardından ise 1 Ağustos 2023 Salı günü saat 23.16 itibari ile oyun içerisinden sunucu listesine göz attığımızda İstanbul sunucusunun aktif olarak yer aldığını görüyoruz. Sizler için aşağıya da bir ekran görüntüsü ekliyoruz.

VALORANT İstanbul sunucusu nerede? VALORANT TR sunucusu neden görünmüyor?

Sizler VALORANT sunucularında yaşanan bu sorun hakkında neler düşünüyorsunuz? Siz de bu hata ile karşılaştınız mı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

VALORANT instalock yapma programı kullananlara kötü haber!

VALORANT Danışmanlık Bölümü gerçek mi?

VALORANT Ping Sorunu Çözümü Nasıl Yapılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel