Connect with us

Espor

VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 5. Hafta karşılaşmaları başlıyor

VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 5. Hafta karşılaşmaları başlıyor.

VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 5. Hafta karşılaşmaları başlıyor

İlk ayın geride bırakıldığı VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split’te 5. Hafta karşılaşmaları 6 Haziran Pazartesi günü saat 17.30’da başlıyor. 2 gün sürecek olan haftanın açılışını 2 galibiyet ve 2 mağlubiyete sahip olan Fenerbahçe Esports ile Galakticos takımları yapacak.

İlk günün ikinci karşılaşmasında ise 1 galibiyete sahip Thunderbolts Gaming ile ligde henüz galibiyete ulaşamamış olan Team Lixa kozlarını paylaşmak üzere saat 20.00’da karşı karşıya gelecek.

7 Haziran Salı günü başlayacak olan haftanın ikinci gününde ise açılışı Galatasaray Espor ile FUT Esports saat 17.30’da yapacak. FUT Esports hanesine bir galibiyet daha yazdırarak liderlik mücadelesinde kalmaya devam etmek için mücadele edecekken, Galatasaray Espor ligdeki ikinci galibiyetini alıp, Playoff aşamasına kalmak için ter dökecek.

VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 5. Hafta kapanışını ise namağlup Papara SuperMassive Blaze ile ligin ikinci ismi Fire Flux Esports yapacak. Geçtiğimiz hafta gözde oyuncularından lauress’in kolunun kırılması nedeniyle zorunlu bir kadro değişikliğine giden Fire Flux Esports 3 galibiyetine bir yenisini, Papara SuperMassive Blaze ise namağlup unvanını elinde tutmak için mücadele verecek.

VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 5. Hafta karşılaşmaları

  • 6 Haziran – 17.30 – Fenerbahçe Esports – Galakticos
  • 6 Haziran – 20.00 – Thunderbolts Gaming – Team Lixa
  • 7 Haziran – 17.30 – Galatasaray Espor – Futbolist
  • 7 Haziran – 20.00 – Papara SuperMassive Blaze – Fire Flux Esports

VALORANT Regional Leagues 2022 Türkiye: Birlik ligi 2. Split karşılaşmaları canlı yayın ile birlikte ligin Twitch ve YouTube kanalları üzerinden espor severler ile paylaşılacak.


İlginizi Çekebilir:

Fire Flux Esports oyuncusu lauress’in kolu kırıldı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor