Connect with us

Espor

XFlow Esports PUBG operasyonlarını durdurarak takımı ile yollarını ayırdı

XFlow Esports PUBG alanındaki tüm operasyonlarını durdu!

XFlow Esports PUBG operasyonlarını durdurarak takımı ile yollarını ayırdı
Görsel: twitter.com/xflowesports

Mayıs ayının ilk günlerde yapılan duyuru ile birlikte XFlow Esports ekibinde yaşanacak olası bir ayrılık Playerbros ekibinden Destu tarafından sizlere aktarılmıştı. Yaklaşık bir ayın ardından yapılan son duyuru ile birlikte XFlow Esports PUBG tarafında atılan büyük adım duyuruldu.

6 Haziran Pazartesi gününün öğle saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlara göre XFlow Esports PUBG alanındaki tüm operasyonlarını durdurarak mevcut PUBG takımı ile yollarını ayırma kararı aldı.

Takım tarafından yapılan açıklamada “PUBG kamuoyuna teşekkürlerimizle. Bugün, PUBG operasyonumuzu üzülerek durduruyoruz ve PUBG takımımız ile yollarımızı karşılıklı olarak anlaşarak ayırıyoruz. Kendilerine ilk günden bugüne kadarki emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar dileriz.” sözleri ile birlikte PUBG espor dünyasına veda edildi.

XFlow Esports PUBG ekibinden açıklamalar gecikmedi

Ayrılığın resmi olarak duyurulmasının ardından XFlow Esports PUBG ekibinde yer alan isimlerden açıklamalar gecikmedi. XFlow Esports Genel Menajeri Azam Onur “sLog” Vardar yaptığı paylaşımda PUBG arenasına veda etmeleri hakkında “Bu bir veda mı, ara mı zaman gösterecek ancak biz şimdilik moladayız. Oyuncusundan, sunucusuna, organizatörlerine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.” sözlerini dile getirirken, takımın koçu Niclas ayrılık hakkında şöyle konuştu:

“11 aylık serüvenin sonuna geldik, üzerimde büyük emeği olan ve bana bir şans veren başta @b_hizir olmak üzere beraber çalıştığım genel menajerinden oyuncusuna herkese sonsuz teşekkür ederim.”

XFlow Esports PUBG takımının oyuncularından biri olan Ömer “Msinik” Balcı ise ayrılık hakkındaki düşüncelerini “15 aylık bir serüven, şampiyonluklarla üzüntülerle. Unutamayacağım anılar birikti. Kulübümüze her şey için teşekkürler. Artık yeni maceralara atılma zamanı.” şeklinde kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaştı.


İlginizi Çekebilir:

fastPay Wildcats yeni PUBG kadrosunu duyurdu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor