Connect with us

Call of Duty

Warzone’un sınırsız aşı hatası oyuna tekrar döndü ve düzeltildi

Bakalım hata tekrar gelecek mi?

sinirsiz-asi warzone

Call of Duty: Warzone oyuncuların başına bela olan sınırsız aşı hatası yeni sezonla birlikte geri döndü, geliştiriciler aksiyon almakta gecikmedi.

Battle royale türünün en popüler örneklerinden biri olan Call of Duty: Warzone, uzun süredir aynı hatayla uğraşıyordu. Birçok kez düzeltilmesine rağmen oyuna geri dönen sınırsız aşı hatası sayesinde tehlikeli alanın içinde kalan oyuncular kendilerine sonsuz can basarak saçma bir şekilde ölümden kurtulabiliyordu. Bu hata Activision tarafından her geldiğinde düzeltildi, yeni güncellemeyle ise bir kez daha oyuncuların başına bela oldu.

Playstation 5 alan müşteriye pilavlık bulgur gönderdiler

Warzone’un sınırsız aşı hatası

Infinite Stim Glitch Is Back from r/CODWarzone

Oyunun altıncı sezonunda geri dönen sınırsız aşı hatasını fark eden YouTuber, bunu paylaşarak geliştirici ekibin aksiyon almasını sağladı. Videoda görüldüğü gibi Verdansk haritasında oynanan bir maçta oyuncu gazın içindeyken hatadan yararlanarak ölümünü engelliyor.

Geliştiriciler bu hatayı tekrar düzeltti fakat sonradan gelip gelmeyeceği konusunda şüpheler yüksek. Bakalım Activision bu sefer sınırsız aşı sorununu Call of Duty: Warzone’dan kalıcı bir şekilde kaldırabildi mi?

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty