Connect with us

Oyun

Xbox Series S için sevindiren haber!

Birçok elektronik ürün üzerinde gelecek indirimler ve fiyat güncellemeleri herkes tarafından bekleniyordu. İndirime gidilen ilk ürün Xbox Series S oldu.

xbox series s

Döviz kurunun günden güne değer kaybetmesi ve Türk Lirası’nın Dolar karşısında değer kazanması üzerine daha önceden belirlenen fiyat politikaları oldukça yetersiz ve pahalı kalmıştı. Dolayısıyla birçok elektronik ürün üzerinde gelecek indirimler ve fiyat güncellemeleri herkes tarafından bekleniyordu. Bu konuda indirime gidilen ilk ürün Xbox Series S oldu. Ay başında konsollardan alınan gümrük vergisinin yüzde 50’den tekrar eski seviyesi olan yüzde 20’ye çekilmesi ile 4.499 TL’den satışa sunulan Xbox modeli ekstra gelen indirimler ile e-Ticaret sitelerinde 3900 TL ile 4000 TL arasından satışa sunularak indirime girdi. Dünya e-Ticaret devi Amazon ise yaptığı hamleler ile konsolun fiyatını 3800 TL’ye kadar düşürdü. Ancak Amazon stokları neredeyse bitmiş gözüküyor.

Yılbaşında 5399 TL gibi yüksek bir fiyata sahip olan Xbox Series S, takipçileri adına alım fırsatı sunuyor. Merak edilen bir diğer konu ise Xbox modelindeki bu indirimlerin ne kadar devam edeceği, fiyatların sürekli olabileceği ve tabi ki kurun hareketi. Ancak her ne olursa olsun, şu anki fiyatı ile Xbox Series S oldukça cazip duruyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun