Connect with us

LoL

Yenilmez Varus bu yılın MSI kostümü olacak

Varus’un yeni kostümü olan Yenilmez Varus, MSI 2018 ile gelecek gibi görünüyor

Yenilmez Varus bu yılın MSI kostümü olacak

Yenilmez Varus, yılın en büyük ikinci uluslararası League of Legends turnuvası olan Mid-Season Invitational için bu sene öne çıkan kostüm olacak.

Kostüm, 8.7. yamasının oyunun canlı sunucularına aktarılmasından kısa bir süre sonra, dünkü PBE güncellemesine dahil edildi. Ancak bu, iki hafta içerisinde Patch 8.8 ile çıkacağı anlamına gelmiyor. Bunun yerine, Mayıs ayında başlayacak olan MSI’a kadar, muhtemelen geçen yıl Yenilmez Karma’da olduğu gibi bekletilecektir.

Yenilmez Varus MSI’ın ödül havuzuna katkı yapabilir

Her ne kadar Riot henüz kostüm hakkında bir şey doğrulamamış olsa da, PBE’ye yüklendiği gerçeğinin yanı sıra, Yenilmez Karma ile geçen yıl da yapıldığı gibi, MSI ödül havuzunu destekleyebileceği seçeneği büyük olasılıkta. Geçen yıl Karma’nın MSI kostümü üzerinden yapılan satışlar, ödül havuzuna yaklaşık 1.4 milyon dolar kazandırdı.

Yenilmez Varus, kardeşi Yenilmez Karma ile çok fazla ortak özelliğe sahip. Siyah, altın ve kırmızı renk düzenine sahiptir. Görünüş olarak benzer fakat aynı zamanda özel yetenek efektleri ve yeni bir geri çağırma özelliğine sahip olacak, ancak ses efektleri büyük olasılıkla çok fazla değişmeyecek.

Şimdilik iddia ve tahminler bir kenarda dursun. Yenilmez Varus’u yaklaşık bir ay içerisinde daha detaylı şekilde görebileceğiz. Ayrıca Sezon Ortası Turnuvası’na (MSI) 3 Mayıs’taki ön eleme aşaması ile başlanacak.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL