Connect with us

LoL

BAU Riders, Intel University Esports LoL Sıralama Turnuvası şampiyonu!

BAU Riders (@BAUeSports), şampiyonluklarına bir yenisini daha ekledi!

BAU Riders Şampiyon

Bahçeşehir Üniversitesi League of Legends takımı BAU Riders yeniden şampiyon!

Intel University Esports LoL Sıralama Turnuvası‘nın finalinde Marmara Üniversitesi temsilcisi RISE OF MARMARA‘yı 3-0 yenerek turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan takım başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

https://twitter.com/BAUeSports/status/1465012086052995081

“ŞAMPİYONUZ!

LoL takımımız BAU Raiders, Intel University Esports LoL Sıralama Turnuvası’nın finalinde Marmara Üniversitesi temsilcisi RISE OF MARMARA’yı 3-0 yenerek turnuvayı şampiyon olarak tamamladı!

Tebrikler takım!” 

Ülkemiz organizasyonları, üniversiteler arası turnuvalara her zaman önem gösteriyor. Profesyonel arenadan sonra rekabetin en yüksek olduğu alan üniversiteler arası turnuvalar. Çoğu üniversite de kendi bünyelerindeki takımlara çok önem veriyor. Farklı oyuncular deneniyor, koçlar dahil ediliyor ve profesyonel takımlar gibi çalışıyorlar.

Bu çalışmaları mümkün olan en profesyonel seviyede tutan üniversitelerden biri de Bahçeşehir Üniversitesi. Espora olan yakınlıkları ile tanıdığımız ekip yaptığı yatırımın da meyvelerini neredeyse her turnuva toplamayı başarıyor!

BAU Riders’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz!


İlginizi Çekebilir!

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi şampiyonu No Respect oldu!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL