Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS:GO Twitter hesabında yeni değişiklik! Counter Strike 2 için nefesler tutuldu

CS:GO Twitter arka plan görseli yeniden güncellendi! Yeni bir logo ortaya çıktı

CS:GO Twitter hesabında yeni değişiklik! Counter Strike 2 için nefesler tutuldu

Son aylarda oyuncuların dilinden düşmeyen Counter Strike 2 için heyecan her geçen gün artıyor. Geçtiğimiz haftalarda CS:GO’nun geliştiricisi ve yayıncısı Valve’ın Counter Strike ve CS2 gibi ticari markaları Amerika Birleşik Devletleri’nde tescil etmesi ile gündeme gelmesinin ardından CS:GO Twitter hesabında yeni bir değişiklik yapıldı.

21 Mart Salı gününün akşam saatlerinde ise bu alevi harlayacak yeni bir güncelleme CS:GO’nun Twitter hesabından geldi. Geçtiğimiz haftalarda da değiştiğine şahit olduğumuz Twitter arka plan görseli tekrardan değişti. Güncellenen yeni görselde bu sefer mavi tonlu bir arka plan ile birlikte CS:GO logosuna benzer yeni bir CS logosu yer alıyor.

CS:GO Twitter hesabında yeni değişiklik! Counter Strike 2 için nefesler tutuldu

CS:GO Twitter hesabı

Counter Strike 2 mi gelecek yoksa yeni bir CS:GO sürümü mü?

Oyuncular yeni bir FPS oyunu beklentisinde olsa da henüz bu konu hakkında herhangi bir resmi açıklama yapılmamış durumda.

Espor gazetecisi Richard Lewis, 5 Mart tarihli haberinde kaynaklarının Counter-Strike: Global Offensive’in yeni bir sürümünün yolda olduğunu ve bunun üzerinde bir süredir çalışıldığını söylediğini aktarırken, bu yeni sürümün betasının Mart ayı sonu Nisan başında geleceğini yazmıştı.

CS:GO ve Valve konularına odaklanmış olan içerik üreticisi Gabe Follower ise ilk olarak “Yeni bir oyun olmayacak, Counter-Strike 2 olmayacak, marka değişikliği bile olmayacak, sadece CS:GO Source 2 olacak” sözlerinin yer aldığı bir Tweet atmış, daha sonra ise Counter Strike ve CS2 gibi ticari markaların tescil edilmesinin ardından “Yanılmışım gibi görünüyor… Ama yanıldığıma seviniyorum? Counter Strike 2.” demişti.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yepyeni bir oyun mu karşımıza çıkacak yoksa oyun motoru güncellenmiş bir CS:GO mu? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

CS:GO anlık oyuncu sayısı ile yeni bir rekora imza atmayı başardı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive