Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Eternal Fire CEO’su ayrılıkların ardından ilk defa konuştu

Eternal Fire CEO’su Furkan “1NCON” Güven, Özgür “woxic” Eker ve takımın geleceği hakkında konuştu.

Eternal Fire CEO'su ayrılıkların ardından ilk defa konuştu

Son zamanlarda Eternal Fire CS:GO kadrosu bünyesinde yaşanan ayrılıkların ardından pek çok iddia ortaya atılmış, takımdan ayrılan veya iddiaların odağındaki olan isimler bazı açıklamalarda bulunmuştu. Yaklaşık bir haftanın ardından Eternal Fire CEO’su Furkan “1NCON” Güven bu konu hakkında ilk defa konuştu.

9 Kasım Çarşamba günü saat 23.00 sularında kişisel Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yapan Güven, bu kadar geç açıklama yaptığı için herkesten özür dilerken, “Öncelikle Özgür’ün ayrılma kararının ardından bir açıklama yapamadım. Kendisine veda edemedim. Bunun sebebi sözleşmeden ziyade duyduğum üzüntüydü.” dedi.

Furkan “1NCON” Güven, açıklamasının devamında yeni fırsatlar değerlendirmek üzere yedeğe geçen Özgür “woxic” Eker’e şu sözler ile veda etti:

“1,5 yıl bu takıma emek veren, yanımızda olan, Onunla geçirdiğim süre boyunca en ufak bir saygısızlık görmediğim, ve onu tanıdığıma memnun olduğum Özgür kardeşime biraz geç de olsa ondan özür dileyerek veda ediyorum. Ve takip eden sevgili taraftarlardan da ricam lütfen bu olayı dramaya çevirmeyelim. Özgür bir karar aldı. Buna saygı duyup bu takım kurulmadan önceki gibi saygı duymak ve sonrasında desteklemek bizim borcumuz diye düşünüyorum. Sonuçta 1,5 yıl bu projede yer aldı.”

Güven Eternal Fire’ın geleceği hakkında da konuştu

Yaşanan ayrılıkların ardından en çok merak edilen ve konuşulan takımın geleceği konusuna da değinen Eternal Fire CEO’su Furkan “1NCON” Güven, takımın tabi ki devam edeceğini ve yine en iyisi olmak için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.

Bunun bir umut olduğunu ve bu umudu sonuna kadar devam ettireceklerini söyleyen Güven, açıklamasını “Daha doğru sistemle ve çalışma düzeniyle devam edeceğiz. Kadro güncellemeleri netleştikçe sizle paylaşıyor oluruz. Bu süreçte sizden sabır ve destek bekliyoruz. Yine yakın zamanda bir canlı yayında soru cevap yapıp bazı konulara cevap vermeyi düşünüyorum.” sözleri ile sonlandırdı.


İlginizi Çekebilir:

Woxic: “Dramalara daha önceden yaptığım gibi dahil olmayacağım”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive