Connect with us

Overwatch

Overwatch Halloween Terror etkinliği başlıyor!

Etkinliğin içeriği bu sene tam bir sır.

Overwatch hayranları için senenin en çok beklenen ve şüphesiz en korkutucu etkinliği Hallowen Terror başlıyor! Üç hafta boyunca sürecek olan etkinlikte oyuncuları bol bol yeni kostüm ve içerik bekliyor olacak. Şu an için yalnızca Zenyatta için planlanan yeni bir emote tanıtılırken etkinlikte geçmiş yılların Hallowen Terror kostümlerine de ulaşabilecek. 

Blizzard tarafından bu yıl etkinlik için planlananın dışında bir yol izlendi. Geçmiş yıllarda yapılan etkinliklerin tümünde oyuna eklenmesi planlanan içerik ve kostümler etkinlik yaklaştıkça yavaş yavaş kullanıcılar ile paylaşılırken bu yıl içeriklerin neredeyse tümü kullanıcılar için sürpriz olacak.

Hayranlar tarafından etkinliğin başlayacağı tarih için birçok iddia ortaya atılmıştı. Bu iddiaların kazananı ise oyunun Nintendo Switch için çıkacağı tarih ile etkinlik tarihinin çakışacağını savunan teori oldu. Yarın Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek oyunda Cadılar Bayramı etkinliği ise bugün başlıyor. 3 hafta süresince oyuncular ile buluşacak etkinlikte geçmiş yıllardan aşina olduğumuz Junkenstein’s Revenge oyun modu geri dönecek. Ancak oyun modunda herhangi bir değişiklik söz konusu mu şu an için bilmiyoruz.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Overwatch