Connect with us

Espor

Overwatch’a Türk karakter geliyor

Overwatch'a Türk Karakter Geliyor!

Son zamanlarda yeni Overwatch League ile daha da canlanan popüler oyun, heyecanı giderek artırıyor. Bugün erken saatlerde Twitter hesapları üzerinden paylaşılan bir görüntü, kartopu etkisi ile kulaktan kulağa yayıldı. Blizzard’ın “Gizliliği Kaldırılan” başlığı ile yayınladığı raporda, bütün oyuncuları, en çok da biz Türkleri heyecanlandırıyor. Metine göre yeni gelecek karakter “Emre Sarıoğlu” isimli bir Türk.

Aşağıda bulabileceğiniz metinde yazana göre İstanbul’un dışında bir operasyona giden ekip, tüm düşmanları kayıpsız bir şekilde etkisiz hale getirdi. Ayrıca yaralananlara yapılan zamanında müdahale ile hayatta kalmaları sağlandı.

Overwatch’a yeni bir harita da yolda

Diğer bir söylentiye göre ise oyuna yeni karakter ile birlikte bir harita da ekleneceği yönünde. Paylaşılan metinden yola çıkılarak haritanın İstanbul’da bir mekan olduğu söylense de şimdilik bir bilgimiz yok. Ama ne olursa olsun Blizzard Türk oyuncuların dikkatini Overwatch’a çekmeyi gerçekten başarmış gibi görünüyor.

Şirketin tüm sosyal medya hesaplarını daha sıkı takibe alacağız gibi gözüküyor. Umarız Emre Sarıoğlu hakkındaki yeni bilgiler en kısa vakitte elimize ulaşır. Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor