Connect with us

Espor

mean: “Bu seneki hedefim en iyisi olmak”

Royal Youth oyuncusu mean: “Bu seneki hedefim en iyisi olmak” #PlayerbrosÖzel

League of Legends Akademi Ligi oyuncularıyla konuşmaya devam ediyoruz. Royal Youth ekibinden Cihan “mean” Battal ile konuştuk. Akademi Ligi’nin en tecrübeli isimleri arasında yer alan mean, bu yıl en iyisi olmayı ve bunu devam ettirebilmeyi hedefliyor.

Uzun süredir profesyonel arenanın içindesin. Bu sene Royal Youth’un akademi takımında mücadele edeceksin. Neler hissediyorsun?

Güzel ve umut dolu hissediyorum, geleceğe yönelik bir karar verdiğimi düşünüyorum ve bu kararımın önümde ki uzun yolu daha da belirgin hale getireceğini biliyorum o yüzden başarıya açım.

Akademi ligindeki isimlere baktığımızda ortalamanın üstünde bir deneyim ve tecrübeye sahipsin. Bu sana yeni takımında ne gibi sorumluluklar yüklüyor?

Takımda ki ormancımız gerçekten iyi bir oyuncu, eski takımında öğrendiği bildiği şeylere neredeyse yakın bilgilere sahibiz, ikimiz bir sinerji yakalamış durumdayız ve bu sinerjiyi takıma yansıtıp makro oyun konusunda ilerleme katedeceğimize eminim. Destek oyuncumun tecrübesi yok; o yüzden ona öğretmek, oyunu tekrar öğrenmeme sebep oluyor, sanki ders çalışmak tekrar yapmak gibi.

Pilot ile aran nasıl? Ondan neler öğrenmeyi planlıyorsun?

Pilot ile henüz tanışmadık ama ondan öğrenebileceğim şeyler olduğunu biliyorum, ileride sorun olursa eğer ona danışacağımdan eminim.

Bu seneki hedefin ne?

Bu seneki hedefim tekrar eski performansıma kavuşup en iyisi olmak ve bunu geleceğe taşıyabilecek bir mentaliteye kavuşmak.

Soruları yanıtladığın için teşekkürler. Buradan taraftarlara söylemek istediğin bir şey var mı?

Beni ve takımımı destekleyen ve destekleyecek olan herkese çok teşekkür ediyorum şimdiden ve onların desteklerini boşa çıkartmayacağımızdan eminim, röportaj için teşekkür ederim.

İlginizi çekebilecek diğer röportajlar:

Neos: “Akademi takımı oyuncuları olarak aramız çok iyi.”

Waena: “Frozen benim için bir ağabey gibi.”

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor