Connect with us

LoL

2020 Dünya Şampiyonası finalisti Suning, eski ormancısı SofM ile sözleşme yeniledi!

2020 Dünya Şampiyonası finalisti Suning, 2021 yılında da SofM ile devam edecek!

sofm

Takımın yaptığı duyuruya göre Vietnamlı ormancı SofM, 2021 yılında da Suning forması giyecek!

Takımla sözleşmesi 17 Kasım‘da sonlanan oyuncu çıkan dedikodulara göre aslında LCS‘e gitmeyi düşünüyordu. 2020 senesi başlangıcında TSM‘e gitmek için çabalamasından dolayı çıkan bu dedikodunun oyuncu LPL‘de kaldığını açıkladığında da yanlış olduğu ortaya çıktı. 2020 Dünya Şampiyonası‘nda herkesi şaşırtan bir performans sergileyen oyuncu, 2021’de de takımı ile devam edecek.

“SofM ile başarılı bir şekilde sözleşme yenilediğimi açıklamaktan mutluluk duyarız!

2020 boyunca birlikte geliştik. Gelecekte de Suning, SofM ile el ele yürümeye devam edecek.”

Suning’e katıldıktan sonra genç ormancı; agresif oyun tarzı, kendine has eşya dizilimleri ve öne geçme avantajını iyi kullanabilme kabiliyeti ile ilgiyi üstüne çekmeyi başarmıştı. Suning’in bu seneki yakaladığı başarıda kendisinin payı da bir hayli büyüktü.

2020 normal LPL sezonunda gün geçtikçe performansı artan takım Dünya Şampiyonası’nda adeta uçuşa geçti. Tüm tabuları yıkarak finale kadar kalan ekip DAMWON Gaming‘e diş geçirmeyi başaramadı. Fakat yine de sergiledikleri performans tüm izleyenleri büyüledi!

2021 sezonu için SwordArt‘ı TSM‘e kaptıran ekip yerine Bilibili Gaming‘den Jinjiao‘yu alarak kadrosunu resmi olarak tamamladı. Teknik kadrosuna da değişikliğe giden ekip 2021 yılında da başarıyı hedefleyecek!

2021 Kış Mevsimi’nin başlangıç tarihi belli oldu!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


LoL