Connect with us

VALORANT

VALORANT oyuncuları, Omen’in ultisinde bir hata keşfetti

Bir VALORANT oyuncusu, Omen’in oyundaki iplerin kullanımı ile ilgili bir hata olduğunu fark etti!

omen valorant

Bir VALORANT oyuncusu, Omen‘in oyundaki iplerin kullanımı ile ilgili bir hatası olduğunu fark etti!

Split haritasında yapılabilen bu hareketi gelin hep beraber inceleyelim:

Valorant Omen Rope Glitch (only on Split) from r/VALORANT

Bu hatayı kullanmak için ilk olarak Omen’in ulti yeteneğine basmanız gerekiyor. Sonrasında ise hemen yanınıza bulunan ipe tırmanmaya başlamanız gerekiyor. Eğer doğru şekilde yapabilirseniz haritanın istediğiniz bir yerine ışınlanıp aynı zamanda görünmez bir ipe bağlı kalabilirsiniz!

VALORANT gibi bir taktiksel FPS oyununda rakibin sizi göremediği pozisyonlar çok kıymetli. Bu hatayla ışınlanacağınız bazı özel noktalar size büyük avantaj sağlayabilir.

Bu hata, defans tarafında oynarken oyuncuları büyük avantaj sağlayacaktır. Genellikle rakipleriniz haritanın üst taraflarını kontrol etmeyecekler. Özellikle de Omen ultisinin sesini duyduklarında!

Bu harita oyunu, Omen oyuncularının rakibi gafil avlamasında çok işine yarayacaktır. Gizliliğinizi koruyarak ve gölgelerin içinden rahatça rakibi avlayabilecekler.

Bu hatanın Riot Games’in radarında olup olmadığını ise henüz bilmiyoruz. Oyuna taktiksel olarak çeşitlilik katmak istediklerini biliyoruz. O yüzden bu mekaniğe dokunmayabilirler. Fakat oyunu kötü etkilemeye başlarsa ve eşleşme sistemini etkilerse geliştirici ekibinin buna el atacağından emin olabilirsiniz.

VALORANT kapalı beta süreci 2020 yaz aylarında son bulacak ve oyun resmi olarak çıkacak. Bu heyecana kapalı betada da ortak olmak istiyorsanız buradan yazımıza giderek nasıl kapalı betaya dahil olabileceğinizi öğrenebilirsiniz!


Fortnite’taki Travis Scott konserini 27.7 milyon kişi izledi

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT