Connect with us

Call of Duty

Call of Duty: Warzone Pacific Sezon 2 güncellemesi ertelendi

Sezon 2 güncellemeleri iki hafta ertelendi

Call of Duty: Warzone Pacific Sezon 2 güncellemesi ertelendi

Activision, Call of Duty: Warzone Pacific ve Vanguard için getirilecek sezon 2 güncellemelerinin iki hafta kadar ertelendiğini duyurdu. 2 Şubat tarihinde başlaması planlanan ikinci sezon, mevcut bug problemlerini çözmek ve oyun stabilizasyonunu sağlamak amacıyla 14 Şubat tarihine sarkıtıldı.

Söz konusu ertelemenin Activision çalışanları ve Raven Software şirketinden birçok testçinin devam eden grevinden kaynaklandığı iddia edildi. Geçtiğimiz aylarda şirket içerisinde yaşanan cinsel ayrımcılık ve taciz suçlamalarının ardından CEO Boby Kotick hedef tahtası haline gelmişti. Microsoft tarafından rekor teklifle satın alınan Activision, Call of Duty markasına yeterince odaklanamamıştı.

Activision tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

”Bugüne kadar bir dizi güncelleme getirdik fakat bundan daha fazlası gerekiyor. Bu nedenle, Warzone Pacific ve Vanguard genelinde ikinci sezonun başlangıcını 14 Şubat’a ertelemeye karar verdik. Bu ek geliştirme süresini, oyun optimizasyonu, oyun içi dengelemeler (silah ve ekipman dengeleme dahil)ve oyun stabilizasyonu sağlamak, hataları düzeltmek için kullanacağız. Ayrıca Vanguard, Warzone Pacific, Black Ops Cold War ve Modern Warfare oyuncularının deneyimini iyileştirmek için düzeltmeler yapacağız.”

Gelecek güncellemeler, topluluk tarafından dile getirilen çeşitli endişeleri ve diğer yaşam kalitesi iyileştirmelerini ele alacak. Temel oyun döngüsünü, mekanikleri ve dengeyi ayarlamak her zaman önemli bir odak noktasıdır. Söz konusu güncellemeler PC ve yeni nesil konsollar dahil olmak üzere tüm platformlara getirilecek.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty