Connect with us

FIFA

Ege Arseven ve Tuna Yurdakul FIFA 22 Twitch Rivals Şampiyonu Oldu

Ege Arseven ve Tuna Yurdakul FIFA 22 Twitch Rivals turnuvasının şampiyonları oldu!

fifa 22 twitch rivals

Futbolist FIFA profesyonel oyuncu ve yayıncıları Ege Arseven ve Tuna Yurdakul, düzenlenen FIFA 22 Twitch Rivals turnuvasının 2v2 final aşamasında rakiplerini yenmeyi başararak şampiyon oldu.

Ünlü FIFA profesyonel oyuncu ve yayıncıları olan Ege Arseven ve Tuna Yurdakul, büyük bir başarıya imza attı. Futbolist bünyesinde kariyerlerine devam eden oyuncular, FIFA 22 2v2 Twitch Rivals  etkinliğinde final karşılaşmasında rakiplerini yenmeyi başardı. Bu zaferle beraber üst üste 2.kez şampiyon oldular. Şampiyonluk haberi, Futbolist, Ege Arseven ve Tuna Yurdakul resmi Twitter hesaplarından paylaşıldı.

https://twitter.com/FutbolistCo/status/1488990826374045701

Futbolist şampiyonluk duyurusunda şunları söyledi:

”EGE VE TUNA TWITCH RIVALS ŞAMPİYONU! @ArsevenEge ve @tunayurdakul_, final karşılaşmasını kazanarak üst üste 2. kez şampiyon olmayı başardılar! HELAAAAAAAL BEYLER! <3”

https://twitter.com/ArsevenEge/status/1489002017750138880

Ege Arseven kendi kişisel hesabından paylaştığı gönderide şunları söyledi:

”BACK TO BACK, 16.500 $, @tunayurdakul_ ile üst üste ikinci @TwitchRivals ŞAMPİYONLUĞU GELDİ. İnanılmaz mutluyum, siz güzel insanların ve topluluğun desteğine yine şampiyonlukla karşılık verebilmek tarif edilemez bir duygu. Destek olan herkese sonsuz teşekkürler! <3 LETS GOOO”

https://twitter.com/tunayurdakul_/status/1489003346539261953

Tuna Yurdakul da konu ile ilgili paylaşım yaptı ve hislerini şu şekilde belirtti:

”2 KERE ÜST ÜSTE 2 KERE!!!! Hayatımda unutamayacağım bir gündü sayenizde. @ArsevenEge kardeşim ve ben Twitch Rivals şampiyonu olduk! Emeği geçen sevgisini, duasını eksik etmeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Sağ olun..”

Büyük başarılarından dolayı Ege Arseven ve Tuna Yurdakul’u tebrik ederiz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


FIFA