Connect with us

Fortnite

Fortnite turnuvalarına bir süre yeni nesil konsollarda erişilemeyecek

Konsolların çıkışına çok az kalmışken Epic Games cephesinden kötü bir haber geldi.

Fortnite turnuvalarına

Epic Games tarafından yapılan açıklamaya göre yeni nesil konsol sahiplerinin Fortnite turnuvalarına erişebilmek için biraz beklemeleri gerekecek.

Çıkış günlerine artık çok az kalmış olan yeni nesil konsollar Xbox Series X/S ve PlayStation 5 oyuncuların oyun deneyimlerini bir üst noktaya taşımayı vadediyorlar. Epic Games de yakın zamanda Fortnite‘ın yeni nesil konsollarda nasıl bir performans sergileyeceğini oyuncular ile paylaşmıştı. Bu oyuncuları heyecanlandırmış olsa da Epic Games cephesinden gelen haberler bu kez hayal kırıklığı yarattı.


Yapılan açıklamaya göre yeni nesil konsollar piyasaya sürüldüğünde bu cihazlar üzerinden turnuvalara katılım sağlanamayacak. Yayınlanan açıklamada da konuya ilişkin ”PlayStation 5 ve Xbox Series X/S testlerinde bulduğumuz bazı problemleri ele almak için çalıştığımızdan ötürü geçici olarak turnuvalar erişilemez olacak. Bu konsollarda turnuvalara ne zaman erişilebileceğini bildireceğiz” ifadeleri kullanıldı.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite